MBC gewinde (custom made)

MBC gewinde (custom made)

BHT Ovisnik
naime u zadnje vrijeme se raspitujem oko gewindi,KW mogu da zamisljam jer nisam u mogucnosti za to,da ima uzeo bih ih polovne,al nema ni novih za volva,mislio sam poslije nove godine gledati TA pa sam se raspitivao po forumu s onima koji ih imaju i koji imaju KW i sl.,te slucajno dođoh do ovoga pa da podjelim s vama,ja cak i planiram ovo da uzmem, da podjelim sto sam dobio informacija na moje upite o tome kako su pouzdane,udobne i sl. naspram npr. ovih jeftinijih TA, te u kakvom stanju moraju biti moji amorti,trebaju li opruge i sl. : ;)

Osnovma cijena gewinda je 2400kn s tim da mi trebate poslati vase originalne amortizere koje prepravim na gewinde koje su u potpunosti podesive na damping ulaza i izlaza i hoda dampera. opruge motam posebno za svaku aplikaciju tako da mogu moatati bilo koju tvrdocu.
za gewonde garantiram i za naj zescu motorsport upotrebu!posto su tzv. wet system,bez uloska mogu se reparirati i podesavati...
za vise novaca mi ne morate slati vase amortizere.

Opruge mogu namotati po vasoj zelji a ako vam ne budu odgovarale mogu ih zamjeniti bez naknade.Amortizeri ne trebaju biti u dobrom stanju,jedino je bitno da stup nije oksidirao i da nije negdje ostecen.Ja stavljam nove semeringe i repariram klip i ventile.Opruge bi bilo dobro da mi posaljete da mogu sto bolje odrediti geometriju gewinda,polozaj navoja,hod dampera na van i tvrdocu.Trebam jednu prednju i jednu zadnju oprugu sa kompletnim dosjedima na karoseriju i lezajem amortizera da mogu napraviti da vam to sve pase na saraf!

Naj veca prednost MBC gewinda je omjer cijene i opcija!Gewinde su potpuno podesive sto se tice dampinga i hoda!Damping se moze stelati podesavanjem ventila a hod se moze podesavati ubacivanjem distancera sto je jako dobro kod kontrole prebacivanja mase!To jeftine gewinde nemaju.Posto su radene kao wet system mogu se u potpunosti reparirati.Opruge motam posebno za svaku aplikaciju i ako ne odgovaraju mogu ih zamjeniti bez naknade.Navoj je raden iskljucivo od inoxa a matice su izradene od aluminija.
Kao HighEnd ponudu imam set gewinda koje je moguce podesavati iz kabine sto se tice dampinga,pomocu elektronike.Cijele su izradene od inoxa sa stelanjem visine na jednom navoju i prespana opruge na drugom navoju da se ne mora otvarati za stelanje hoda.Takav set bi kostao od 10-12 000kn.
Ovisno o kolicini novaca mogu napraviti hrpu opcija na njima.
na kolicinu 3 i vise setova moze popust


http://www.facebook.com/mbccustoms

nadam se da ce nekome pomoci,ja planiram sebi naruciti odgovarajuci setup jer auto pod prvo ne bih spustao u pod skroz jer mi treba biti funkcionalno,znaci 4-5cm nize,da zadrzi neku udobnost,te da ga mogu po potrebi i podici vise,naravno da ima bolja vozna svojstva:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
da,ja cu kada imao novca prvo ovo odraditi vrlo vjerovatno pa i ispuh komplet bi volio ako ne bude skupo...
pitao sam i kakva je razlika sto je ovbdje jedna opruga,a na ovim drugim su dvije :

Bok!! Razlika je ogromna!! Mala opruga sluzi za stabilizaciju i centriranje obje opruge u slucaju kad se amortizer izvuce vise nego sto dugacka opruga dozvoljava,kao npr na dizalici ili na nekim brzim prelazima preko pruge.Na prvi pogled je to jako dobar ustroj ali je u biti uzas sto se tice performansi auta!! Sistem sa duplim oprugama dozvoljava prekomjerno(ne kontrolirano) izvlacenje amortizera sto rezultira ne kontroliranim prebacivanjem mase u zavojima i prilikom startanja i kocenja a mi zelimo upravo suprotno!! Zelimo kontrolirano prebacivanje tocno odredene kolicine mase da bi se sotvario maksimalan grip u zavojima ili ubrzanju/kocenju!! To se sa mojim gewindama i svim drugim ozbiljnijim proizvodima moze postelati. Sistem sa dvije opruge samo govori koliko su nestrucni proizvodaci koji ih nude!!


valjalo bi kada bi nas bilo nekoliko pa organizirano poslati i da dobijemo i popusta,ja prvo mislim rijesiti registraciju pa ovo
 
Dobra stvar ali recimo za moje auto se ovo ne isplati , 2400 kuna je oko 670 - 700 km zar ne , ja za svoje auto za te pare mogu uzeti neke kvalitetnije s TUV-om , ali svejedno dobra je stvar , i stvarno su povoljni ;)
 
Član
sve to mogu i tokari po vasem yahtjevu uraditi samo ako ymate sta trebate i to u polaa mamje para
 
BHT Ovisnik
sumnjam da bi se vele njih oko toga zezalo,te koliko bi to detaljno uradili...ovaj radi sve od glave,ispuha,ovjesa,pravi i opruge po zelji,vec ima iskustva s tim
 
Top