Mazda RX 7

Mazda RX 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Crvena bas jest i to crveni coupe, strasisi me sad , heheheh, sadasnji vlasnik ju je uzeo dok je bio momak, hahah, prije 10-11 godina za 15 000 KM, moram s njim dogovoriti jos da jedan dan idemo na carinu da provjerim ispravnost brojeva,
 
Početnik
djavolica je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
Nejo je napisao(la):
BIH Tablice, ima ima kod nas, nadje se kad se trazi, hehehe, tu je najveci belaj sto su dijelovi za to auto skupi i tesko ih naci, inace to je wankelov motor , pa mislim da rijetki mehanicari znaju raditi takav motor, heheh

Ja sam je vozio i u zivotu nisam vozio mocnije auto, huh
:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

druze japansko auto je najbolje auto sto moze biti def. ne kvare se ma koliko
ga ti habo nemozes ga pohabat tek tako lako.. jest ono kad se pokvari skup
dio ali je fazon sto se ne kvari...

Trebao si moje kupit prije mene da pobiješ tu teoriju :D baš naprotiv, malo je reć da se kvarilo!mada dijelovi nisu bili tako skupi inače bi bilo nepodnošljivo!
:icon_exclaim: to je onda jeftino stvarno za to auto ako je ispravno uzimaj definitivno.Sve što se tiče vanjskog izgleda se lakše da sredit ako je auto ispravno u potpunosti nemaš problema a cijena je itekako povoljna ;)

bgm ja radim s autima svaki dan osim nedjelje i 2-3 godine je dosao samo
mozda 5 auta da su japanci:icon_biggrin: jesmo skoro radili hondu 7 dana
jer nie bilo dijela za nju al i to moras bit maher da pokvaris..
 
mercedes_124 je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
Nejo je napisao(la):
BIH Tablice, ima ima kod nas, nadje se kad se trazi, hehehe, tu je najveci belaj sto su dijelovi za to auto skupi i tesko ih naci, inace to je wankelov motor , pa mislim da rijetki mehanicari znaju raditi takav motor, heheh

Ja sam je vozio i u zivotu nisam vozio mocnije auto, huh
:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

druze japansko auto je najbolje auto sto moze biti def. ne kvare se ma koliko
ga ti habo nemozes ga pohabat tek tako lako.. jest ono kad se pokvari skup
dio ali je fazon sto se ne kvari...

Trebao si moje kupit prije mene da pobiješ tu teoriju :D baš naprotiv, malo je reć da se kvarilo!mada dijelovi nisu bili tako skupi inače bi bilo nepodnošljivo!
:icon_exclaim: to je onda jeftino stvarno za to auto ako je ispravno uzimaj definitivno.Sve što se tiče vanjskog izgleda se lakše da sredit ako je auto ispravno u potpunosti nemaš problema a cijena je itekako povoljna ;)

bgm ja radim s autima svaki dan osim nedjelje i 2-3 godine je dosao samo
mozda 5 auta da su japanci:icon_biggrin: jesmo skoro radili hondu 7 dana
jer nie bilo dijela za nju al i to moras bit maher da pokvaris..
Pa ne stignu, pošto svi završe kod mog majstora :D ljudi voze ta auta tamo gdje čuju da neko najviše njih radi isto ko što sam i ja...šta ću ja odvest auto nekom ko mi kaže-ja ti ovaj motor vidim prvi put u životu, al mogu pogledat?!Ja onda na to kažem, neka hvala ipak...Kako ćeš ti pokvarit auto koje se i ne voza jer jednostavno neće da upali?Za 7 godina svi prethodni vlasnici nisu to uspjeli popraviti i sviju je isti problem pratio
 
Član
@djavolica---> ti si jedina koja popravlja svoje auto... nije ni cudo da je tesko kad je za americko trziste...

:icon_exclaim:
momak.. uzmi to auto ako valja, neces se pokajati...
 
Aditas je napisao(la):
@djavolica---> ti si jedina koja popravlja svoje auto... nije ni cudo da je tesko kad je za americko trziste...

300zx dobio treći po redu motor tada kad je i moje bilo na popravku, druga Clipsa koju sam stavljala u mojoj temi isto ima dosta problema i ista stvar sa turbinom problem a nije za američko tržište, Celice dvije, još ima nekih auta za koje znam al nije bitno sad da nabrajam.Ne znam jedino Honde koje su se kvarile, ovo ostalo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top