Mazda RX 7

Mazda RX 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mazda RX 7 1989 god. 1300 ccm , 133 KW dobro ocuvana, interesuje me dali je tko imao susreta s njom i kakvi su mu dojmovi, jeli skupa oko 5000 KM,
 
Početnik
Nejo je napisao(la):
Mazda RX 7 1989 god. 1300 ccm , 133 KW dobro ocuvana, interesuje me dali je tko imao susreta s njom i kakvi su mu dojmovi, jeli skupa oko 5000 KM,

na kojim tablicama? :S zar to ima kod nas :S
 
Član
BIH Tablice, ima ima kod nas, nadje se kad se trazi, hehehe, tu je najveci belaj sto su dijelovi za to auto skupi i tesko ih naci, inace to je wankelov motor , pa mislim da rijetki mehanicari znaju raditi takav motor, heheh

Ja sam je vozio i u zivotu nisam vozio mocnije auto, huh
:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Početnik
pa ako ima kod nas na nasim tablicama mislim da je 5k maraka djaba za takvo auto :S:S:S ipak nevjeruj meni jer ja nisam neki "vrsni znalac" nego cekaj da se javi neko od ovih "japanaca" a imas clana na forumu erol_brcak mislim da ti on moze pomoci i reci svoje misljenje, btw lood je za tim japancima :)

Edit: evo ti link od njegovog usernamea erol_brcak
 
Član
Odlican auto i po meni nije skup nimalo raspitaj se jos dobro za te dijelove a uvijek ti se nađe koji mehanicar da ga zna napravit :) da sam umjesto tebe uzeo bih ga :D
 
Član
Nejo je napisao(la):
Mazda RX 7 1989 god. 1300 ccm , 133 KW dobro ocuvana, interesuje me dali je tko imao susreta s njom i kakvi su mu dojmovi, jeli skupa oko 5000 KM,

Za te pare, takvo auto nije uopste skupo. Ne znam sta si cuo o Wankel motorima, ali kada ih pazis i mazis, trajat ce jako dugo, a amerikanci hvale auto kao veoma povoljno i izdrzljivo sportsko auto. Naravno, za ove nase majstore u BiH, sumnjam da ces je moci servisirati ako joj sta bude, no mozda se nadje neki bolji majstor. Ako mozes probaj je, ako vec nisi, pa vidi kako ti se cini. Najvaznija stvar tu ti je i motor, jer je bitno u kakvom je on stanju, ujedno je i najskuplji dio na autu. I da, koliko je preslo auto ? Ja sam imao iskustvo da znam kako Wankel moze povuci :D, ako te sta jos zanima pitaj ;)
 
Super Moderator
zar su i one 1300 kubika :D
dobro je auto i 5000 mislim da nije puno
ima kod nas u travniku majstor dobar pravi sve i moguce i nemoguce samo plati ;)
 
Član
5000 km za 7micu je skoro pa djaba, ako je ocuvana.
136 kW (185 PS) na njemackom trzistu bi 132 kW (180 PS)
1989 je izasao facelift sa 151 kW (205 PS), al samo u japanu
 
Početnik
Nejo je napisao(la):
BIH Tablice, ima ima kod nas, nadje se kad se trazi, hehehe, tu je najveci belaj sto su dijelovi za to auto skupi i tesko ih naci, inace to je wankelov motor , pa mislim da rijetki mehanicari znaju raditi takav motor, heheh

Ja sam je vozio i u zivotu nisam vozio mocnije auto, huh
:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

druze japansko auto je najbolje auto sto moze biti def. ne kvare se ma koliko
ga ti habo nemozes ga pohabat tek tako lako.. jest ono kad se pokvari skup
dio ali je fazon sto se ne kvari...
 
Član
Auto je premocan,ocuvan je, a ja se inace bavim prodajom auto dijelova, tako da znam sto su wankelovi motori i inace dijelovi za japanska vozila, poznato je da se kvalitet japanskih vozila i mercedesa u zadnje vrijeme slobodno moze porediti, hvala vam na savjetima;););)
 
Član
Nejo je napisao(la):
Auto je premocan,ocuvan je, a ja se inace bavim prodajom auto dijelova, tako da znam sto su wankelovi motori i inace dijelovi za japanska vozila, poznato je da se kvalitet japanskih vozila i mercedesa u zadnje vrijeme slobodno moze porediti, hvala vam na savjetima;););)

Eh onda nemas problema... ako mozes uzimaj... Ja bih to auto od temelja restaurirao, ofarbao nanovo i zamijenio sto treba, ali sve polako... ;)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Nejo je napisao(la):
Auto je premocan,ocuvan je, a ja se inace bavim prodajom auto dijelova, tako da znam sto su wankelovi motori i inace dijelovi za japanska vozila, poznato je da se kvalitet japanskih vozila i mercedesa u zadnje vrijeme slobodno moze porediti, hvala vam na savjetima;););)

Eh onda nemas problema... ako mozes uzimaj... Ja bih to auto od temelja restaurirao, ofarbao nanovo i zamijenio sto treba, ali sve polako... ;)

u potpunosti se slazem
 
mercedes_124 je napisao(la):
Nejo je napisao(la):
BIH Tablice, ima ima kod nas, nadje se kad se trazi, hehehe, tu je najveci belaj sto su dijelovi za to auto skupi i tesko ih naci, inace to je wankelov motor , pa mislim da rijetki mehanicari znaju raditi takav motor, heheh

Ja sam je vozio i u zivotu nisam vozio mocnije auto, huh
:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

druze japansko auto je najbolje auto sto moze biti def. ne kvare se ma koliko
ga ti habo nemozes ga pohabat tek tako lako.. jest ono kad se pokvari skup
dio ali je fazon sto se ne kvari...

Trebao si moje kupit prije mene da pobiješ tu teoriju :D baš naprotiv, malo je reć da se kvarilo!mada dijelovi nisu bili tako skupi inače bi bilo nepodnošljivo!
:icon_exclaim: to je onda jeftino stvarno za to auto ako je ispravno uzimaj definitivno.Sve što se tiče vanjskog izgleda se lakše da sredit ako je auto ispravno u potpunosti nemaš problema a cijena je itekako povoljna ;)
 
Član
Pazi brate ovako, bila su dva komada kod mog prijatelja...
Dve crvene oko 89. godista, jedna je bila kabriolet (tzv. targa krov) a druga je standardni kupe, otisle su za 4000 zajedno, obe su se vozile po Sarajevu. Automobili su bili teske krdze, ozivljavali su ih svakakvi dundjeri... pa rekoh ako si naleteo na crvenu dobro otvori oci da ne zakukas.
Sretno! :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top