Mazda mx3 Finis radovi :))

Mazda mx3 Finis radovi :))

Član
Bio sam na putu to vece i dosao u 3 ujutru od umora sam zaboravio da izvadim inace ih uvek nosim u torbici al et :icon_cry:
 
Član
Strasno, steta velika, Jeli bio cd player u autu, mozda ti je ko krao cd i napravio kratak spoj dok je cupao i tako zapalio auto ???
 
Član
E ovako cd je biou autu ali nije pokusaj kradje ili sta slicno jednostavno je neka zavist ili nesto slicno nadjeni su adekvatni dokazi da je podmetnut pozar ja samo zelim da znam kakv je to sistem ja stvarno nisam nikome stao na zulj pa zasto? sta? kako? kad malo razmislis i sjednes sam zapitas se gde zivis i sta ce biti sutra mozes biti samo miran uz pistolj i nista vise:icon_confused::icon_confused::icon_cry:
 
Legend
evo ja sad ugleda.... :icon_cry:
stvarno sto gamadi ima u pi materinu ....papci ,
zao mi je druze ,nadam se da ce sve izaci na vidjelo ,i da ce odgovarati za ovo
 
Član
Evo svaki dan provjeravam i dobijam odg istraga je u toklui nadjeni su neki adekvatni dokazi al zbog cilja istrage mora ostati u tajnosti :icon_confused:
Uglavnom juce ja i drugar smo iz nje iznijeli komplet enterijer komplet instalaciju sve to lijepo oprali i ono sta reci sem da radovi pocinju ponovo:icon_sad:;)
 
Član
Osiguranje je dobilo zapisnik i ono ceka se procjena al nema neke velike vajde ono sitno nesto i ako naplatim da nzate koliko sada su ti glupi zakoni ono tipa kad se ulovi ko je uradio on se tereti privatnom sluzbom i bla bla a od njih dobijes neki procenat nekih 200-300 km zalosno:icon_sad:
 
Top