Mazda 3 vs Opel Calibra

Mazda 3 vs Opel Calibra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma huka kralj kad je vozo auta, furo, trko se i pobjedjivo mnogi od vas nisu ni znali sta je to trkanje ili tako nesto. a sad seljaci dosli do nekih parica "par hiljada" pa napucaju auta. Meni je furka imat auto novo i furat. samo se je on smirio kakav je bio. ali neka ima mjesta gdje se vjestine i brzine pokazuju. Eldare jesam li upravu?
 
Član
daki je napisao(la):
:) pa dobro serijski ima 109 KS, al ima cipic nekakav nesto :) pa ima sad nekih 140tak konja, bajagi :)

Kakav je to chip da benzinca digne za 30 ks:icon_eek: de nemojte preseravati... ja imam chip navode da diže 10 ks i to je jedan od jačih!

ali sa 109 na 140 samo sa čipom nemoguće, treba tu još dosta brusiti.
 
Legend
A uostalom neka ti Huka kaze kakav je cip. Meni ni iz djepa ni u djep koliko god da je KS.
 
Član
Ma nisam napadao jarane sta ti je:icon_smile:

Chip na dizela djeluje momački i za start i max speed.

A benzincu nesto vele ne pomogne za start a poveća mu max speed, i normalno litar više troši, ali sve zavisi od motora do motora.
 
Legend
Ja cip mogu samo u gepek stavit, tako da se ne zamaram tim detaljim. A vrijeme od 16.2 na kvalifikacijama za mazdu dizel 1.6 je dobro, sto znaci da sa 109 je moralo nesto da joj uradi jebeno da tako ide, inace kornjaca bi bila za SR-a.
 
Član
Jest samo koliko će mašina to podnijeti mal je to motor, a koristi se kao osobno auto, ne samo za SR.
 
Legend
Pa kad Golf 4 podnosi NOS + Chipp + Chip + Turbo od Touarega + Sinter + BMC filter, Velliki intercooler, i tako vec druga godina, ni kapi ulja, nit sta se kvari, a rekli su mu da ce crknut samim cipovanjem u roku od par mjeseci. Opet kazem neznam moze svasta bit. Mislim da ce mazda dugo izdrzat jer auto je novo presla samo 2-3 hiljade stara 2-3 mjeseca ne vise, a momak sprema kola za SR-a, mazda mu je onako samo za zajebanciju bila da ode do Mostara, jer prije je vozio na SR Passata onog velikooog sivog. Pa dok nebude mu auto spremno za SR-a handri mazdu.
 
Član
vidis ti kako George zna da tu treba dosta vise brusiti. lol
pa bil ti bolan sta mjenjo na novom autu. za to moras biti stvarno expert.
 
Član
mali1 je napisao(la):
vidis ti kako George zna da tu treba dosta vise brusiti. lol
pa bil ti bolan sta mjenjo na novom autu. za to moras biti stvarno expert.

Pa ako si spreman autu od 109 ps staviti nekakv chip i dignuti ga na 140 onda si spreman na sve čovječe, ja iskreno da sam mislio nabrijavati auto za SR nebi kupio mazdu 3 1,6 diesel:lol:, odgovaram ti expert je on kad je već stavio chip na novo auto. meni bi stvarno zao bilo auto iz izloga prziti dole na pisti. Ali ima nas svakakvih svaka čast liku !
 
Član
Aj da se i ja malo ukljucim :) auto je staro 2 mjeseca i cipovo sam ga zato sto imam garanciju i na cip i na auto 3 godine to jest sta god da ode dobicu drugo, a i onako cu iduce godine ako Bogda dat je staro za novo i uzet drugo ili novog focusa 2008, a i ja ne mogu da imam obicno auto ( to jest bez makar chipa ) a auto sam kupio za zezanje po gradu a za SR pravim auto koje bi trebalo da leti....ne bih sad nesto plaho spominjo neg samo da cu u auto ( Uno turbo) koji ima 750 Kg ubacit Turbo motor koji ce min imat 200 ks :) e het nadam se samo da se nece raspast u voznji... :)
 
Član
HuKa je napisao(la):
Aj da se i ja malo ukljucim :) auto je staro 2 mjeseca i cipovo sam ga zato sto imam garanciju i na cip i na auto 3 godine to jest sta god da ode dobicu drugo, a i onako cu iduce godine ako Bogda dat je staro za novo i uzet drugo ili novog focusa 2008, a i ja ne mogu da imam obicno auto ( to jest bez makar chipa ) a auto sam kupio za zezanje po gradu a za SR pravim auto koje bi trebalo da leti....ne bih sad nesto plaho spominjo neg samo da cu u auto ( Uno turbo) koji ima 750 Kg ubacit Turbo motor koji ce min imat 200 ks :) e het nadam se samo da se nece raspast u voznji... :)

Hamm, ti i celo dakle iste ideje imate? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top