Mazda 3 vs Opel Calibra

Mazda 3 vs Opel Calibra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Malo je reci iste, uzeo od cele onog crvenog turba :) a zajedno ce ga pravit dole kod njega, sutra bi trebalo da pocnu radovi, motor je na putu :) motor nesmijem ni spomenut :p vidicemo :)
 
Član
Haha, cuj to :) Ćelestonka mi ne rece nista, jes da nisam bio kod njega dole ima mjesec, al kad sam vidio onog crvenog rece da ga je ostavio za Muamera :) aBd naletim onda sutra dole malo ;)
 
Član
ma nisam ja uzeo od cele ideju neg mi je dosadilo da pljuju po celi i unu pa sam odlucio da zacepim usta svima, ali imam jedan problem :) samo da motor ne iskoci iz sasije :D
 
Član
Ma sere ko god prica nesto, uno vako, fiat nako, ono malo sto sam se provozao s njim bilo mi dovoljno da me ubijedi :) a za motor, ha varit ce se :p
 
Član
et ja ga osibam s mazdom kolko hos na magistrali :) ali ovaj uno sto cu ja sastavit u njemu nece bit unov motor, kao sto rekoh minimalno ce imat 200 ks al konja a ne kobila......
 
Član
Chuo sam ja za to, al sam i vidio na sta lice njegove gume :) al neam ulazit sta u to, ciji motor mislis gurat ili moram cekati do sutra dok dodjem dole da saznam? :):)
 
Član
da sam ga brzi par metara pa da se kaze da ima veze gume neg osto je iza mene pola magistrale nema se tu sta pricat, sigurno bi ga sad manje ostavio s novim gumama. a za motor to je tajna a djaba dolazis nedam ja okupljanje gor dok se auto pravi :) bez ljutnje...
 
Legend
Kod amira su nove gume :) izgleda da nisi u toku desavanja, ovo je bilo neku noc trka od dzamije. Bio anto sa g4, nurija sa svojom g4 i bio momak sa BMW 5 2.5 24v i HuKa je bas s njim se povlacio bio ga brzi, ne puno ali bio.
 
Član
Fakat nisam :) ja ti rekoh, ja ne ulazim u to ovaj otresao onoga, nije moja stvar.... ma ja dobacujem dakiju da cu naletit do chele, moram ulja uzet, vrijeme za servis :) a cuj, tvoj motor, tvoja stvar :D
 
Član
ma nije to neg ne volim okupljanja kad se radi, kad napravim auto pokazacu ja motor nije od zlata jebat ga, ali dok se radi radi se nema laprdanja i dangubljenja i razglabanja.....tako je bilo kad sam pravio golfa onog tako ce bit i sad...... a recu ti koji je motor G 60 samo sto umjesto G ladera stavicu puno puno veliku turbinu.... i imam veoma jebenu sportsku bregastu.....koja ce bit u motoru... i uradicu jos par stvari "sitnica" koje nisu za forum :) i stavicu 4 brzinski nadrkani mjenjac koji nece imat vecu konacnu od 180-190 km/h ali ce zato da nabire ko budala....et to ti je ukratko....
 
Član
Zentam zentam, nije frka rekoh ti, ja sam kod cele samo ako idem nesto ili njem da pomognem radit, il da on meni pomogne nesto na autu :) nesto najgore je laprdanje, kad sam u Tipa jednog ugradjivao centralnu pa alarm i jos neke sitnice oko struje kad se sjatilo 20 levata od kojih je jedan odvrnuo jedan tapacirung i onda zasjeo na haubu da razglaba :)

A o autu cemo lajat kad se vidimo jednom :)
 
Legend
Dodji veceras na jupiter, ima jebeno okupljanje. Dolaze Sarajlije i ispracamo ih nekad ujutro za Beograd, zajedno sa ovim koji idu iz Tuzle, tacnije Nurija samo veceras ide, ostali sutra. Jedva cekam njegove rezultate, jer kako sam cuo ono testiranje iz BL je bilo zahebano. 14.9-15 sec bez nitra :) bice zanimljivo, cemo vidimo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top