Market.ba & oglasi.bhtuning.com RAZLIKA?

Market.ba & oglasi.bhtuning.com RAZLIKA?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hater je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Hater je napisao(la):
Cak sam primijetio ovdje jedan nick a na oglasima drugi a isto auto i nema sanse da ga ista mogu pitati osim nazvati telefonom jbg.Probajte naci neku kompenzaciju tipa da ima oboje ili nesto slicno

Jedino mozemo "pokusati" napraviti da u svakom oglasu bude integrisan chat box pa da tu pitas sta te interesuje sa tim da autor oglasa ima opciju da obrise to tvoje pitanje ili da odgovori na njega ako zeli.. (Da ti ustedimo telefon:icon_biggrin:)


vise nego dobra opcija ;) pogotovo sto bi onaj sto prodaje automobil mogao brisati visak komentare koji mu smetaju.Extra ideja i svida mi se,fino bi se uklopilo sa ovim dosad principom sto se tice preglednosti itd.

extra ideja edo.....
 
Član
Hater je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Hater je napisao(la):
Cak sam primijetio ovdje jedan nick a na oglasima drugi a isto auto i nema sanse da ga ista mogu pitati osim nazvati telefonom jbg.Probajte naci neku kompenzaciju tipa da ima oboje ili nesto slicno

Jedino mozemo "pokusati" napraviti da u svakom oglasu bude integrisan chat box pa da tu pitas sta te interesuje sa tim da autor oglasa ima opciju da obrise to tvoje pitanje ili da odgovori na njega ako zeli.. (Da ti ustedimo telefon:icon_biggrin:)


vise nego dobra opcija ;) pogotovo sto bi onaj sto prodaje automobil mogao brisati visak komentare koji mu smetaju.Extra ideja i svida mi se,fino bi se uklopilo sa ovim dosad principom sto se tice preglednosti itd.

i ja sam ovo htjeo predlozit mislim slicno da onaj koji je dao oglas moze brisat komentare al opet u drugu ruku nemozes stalno visit na forumu da neko nesto napise a ti odmah da izbrises
 
Član
Po meni nije lose, lijepo je sortirano, napravio se neki red! A nekog ako interesuje to auto i sta mi mislimo o tome, napravit ce novu temu u nekom od podforuma i pitati za to auto!
 
Član
slazem se sa edinom idejom...vlasnik oglasa sredjuje svoju temicu...ako neko spamne al nema sad potrebe jer su oglasi izdvojeni nek ga obrise i gotovo...a cinjenica je da bi u oglasima trebao biti otvoren chatic u kome zainteresovani mogu postavit pitanja vlasniku koja ga interesuju...mucho gud ideja:cool:
 
Član
Deyo je napisao(la):
Ovako nešto... ? :)

pokitdffac38df13c3a801f1b8994f9303bcc.png

:cool::cool: extra ;) ovo je bas extra samo pored ovog jos da uvedete da kad se ode na korisnika da pise koji je grad a ne samo BIH :) mada vidim polako se ubacuje svasta novo,napredujete momci,samo tako :cool:
 

S84

Član
OMG OMG OMG jebali vas vise oglasi.. neznam sta se digli dramu isto da zivite od tih oglasa... koliko samo ljudi mogu srat oko besmislenih stvar tipa oglasi.. jeli vi svi sto kukate ovdje ZIVITE OD AUTOPRODAJE??? pa vam je toliko bitno kako izgledaju oglasi...
 
Član
S84 je napisao(la):
OMG OMG OMG jebali vas vise oglasi.. neznam sta se digli dramu isto da zivite od tih oglasa... koliko samo ljudi mogu srat oko besmislenih stvar tipa oglasi.. jeli vi svi sto kukate ovdje ZIVITE OD AUTOPRODAJE??? pa vam je toliko bitno kako izgledaju oglasi...

Sto ne mogu ovih idola,do juce su vozali bicikla i sad se nasli nesto furati.Normalno da mi je bitno jer se bavim tim.Ne zivim od toga ali cesto kupujem i prodajem i zbog toga sve ovo pisem.Zato ae lagano sjedi na biciklo i vani se idi vozati posto ne kontam sto si ovo gore napisao,koga zanima tvoje misljenje kad nikad ni ne ides na oglase,zasto se uposte mijesas?
Mi dajemo kritike i nacin na koji se ovo sve moze poboljsati kako bi svima odgovaralo a ako ne zelis ucestvovati u tome nema razloga da ista pises ;)
 
Član
Deyo je napisao(la):
Pušteni komentari tj pitanja u funkciju (probno), morate biti prijavljeni da komentarišete / pitate.
Ukoliko se nekome pojavi greška: "dogodila se greška...", neka mi pošalje PM. Uživajte.

Da evo bas gledam i isprobajem,sve je extra zasad.Nije komplikovano i jednostavno je za koristiti.Jos jednom svaka cast momci ;)

edit: Deyo drug pokusaj napraviti da onaj ko objavi oglas moze brisati komentare jer ta opcija trenutno nije u funkciji
 

S84

Član
Hater je napisao(la):
S84 je napisao(la):
OMG OMG OMG jebali vas vise oglasi.. neznam sta se digli dramu isto da zivite od tih oglasa... koliko samo ljudi mogu srat oko besmislenih stvar tipa oglasi.. jeli vi svi sto kukate ovdje ZIVITE OD AUTOPRODAJE??? pa vam je toliko bitno kako izgledaju oglasi...

Sto ne mogu ovih idola,do juce su vozali bicikla i sad se nasli nesto furati.Normalno da mi je bitno jer se bavim tim.Ne zivim od toga ali cesto kupujem i prodajem i zbog toga sve ovo pisem.Zato ae lagano sjedi na biciklo i vani se idi vozati posto ne kontam sto si ovo gore napisao,koga zanima tvoje misljenje kad nikad ni ne ides na oglase,zasto se uposte mijesas?
Mi dajemo kritike i nacin na koji se ovo sve moze poboljsati kako bi svima odgovaralo a ako ne zelis ucestvovati u tome nema razloga da ista pises ;)


bicikl sam prestao vozati prije 6 godina... btw. rece mi idol koji je morao napraviti novi account da bi se zalio ovdje... vrati se pod kamen..
 

BiT

Član
Stari oglasi su bili mnogo bolji:icon_mad:, ali ajde! Sta se mora, nije tesko!:icon_confused:
 
Član
Nemam obicaj komentarisat teme ovakvog tipa ali sad sam morao.
Cesto prodajem sto sta i meni ovi oglasi uopste nesmetaju.Nije mi jasno kako neko moze razmisljati o kupovini auta a nema kredita da nazove broj i pita nesto oko nekog auta.
 
Član
ajdin_ze je napisao(la):
Nemam obicaj komentarisat teme ovakvog tipa ali sad sam morao.
Cesto prodajem sto sta i meni ovi oglasi uopste nesmetaju.Nije mi jasno kako neko moze razmisljati o kupovini auta a nema kredita da nazove broj i pita nesto oko nekog auta.

:spam::spam::icon_mad: Ne kontam sto uopste komentarisete kad niste upuceni,NE RADI se o tome da li ja imam kredita ili ne.Nego ne zelim zvati danas 20 puta razlicite ljude i pitati ih nesto radi neke sitnice sto me zanima i ovako je onda lakse samo preko poruke.Ljudi moji ne trudite se biti pametniji nego sto jeste :smajli28: i dosta vise komentara sto se tice ovoga nek admin zakljuca temu jer sve ide na bolje,vecinu su napravili sto se trazilo i mnogo ce pomoci ubuduce ;)
 
Član
Hater je napisao(la):
ajdin_ze je napisao(la):
Nemam obicaj komentarisat teme ovakvog tipa ali sad sam morao.
Cesto prodajem sto sta i meni ovi oglasi uopste nesmetaju.Nije mi jasno kako neko moze razmisljati o kupovini auta a nema kredita da nazove broj i pita nesto oko nekog auta.

:spam::spam::icon_mad: Ne kontam sto uopste komentarisete kad niste upuceni,NE RADI se o tome da li ja imam kredita ili ne.Nego ne zelim zvati danas 20 puta razlicite ljude i pitati ih nesto radi neke sitnice sto me zanima i ovako je onda lakse samo preko poruke.Ljudi moji ne trudite se biti pametniji nego sto jeste :smajli28: i dosta vise komentara sto se tice ovoga nek admin zakljuca temu jer sve ide na bolje,vecinu su napravili sto se trazilo i mnogo ce pomoci ubuduce ;)

Eto nek si ti pokupio svu pamet svijeta.Pa ako ti nesto treba i imas novaca da kupis zvat ces.Ako ces bezveze jebavat ljude neces ni zvat neg ces srat ovdje kako ti se nesvidjaju oglasi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top