Market.ba & oglasi.bhtuning.com RAZLIKA?

Market.ba & oglasi.bhtuning.com RAZLIKA?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me kakva je razlika i sta ste uradili s ovim novim potezom a sto vec nema market,autooglasi itd.Dakle svi mi posjecujemo te stranice i mislim da nam ne treba i ova vasa tj.ovaj novi princip jer SVAKO auto koje je kod vas ovdje objavljeno takode sam ga nasao na MARKETU itd.Uvijek mi je bilo draze od marketa doci ovdje i pogledati oglase jer vidis kakvi su komentari,stanje automobila posto uglavnom vecina vas vida automobil i samim tim mogu reci stanje auta i kupac se moze odluciti i na taj nacin.
Samim ovim potezom ukinuli ste sve to sto je valjalo i sad ste samo kopija marketa jer vjerujte mi isti qrac otisao na market ili ovdje posto ponavljam SVAKO je auto i tamo sto vise prije ce ljudi otici sad na market i imati veci izbor nego ovdje.

Ne zelim nikog vrijedati ali stvarno glup potez jer onako ste bili svoji i oglasi su imali neku "car" sad ste samo kopija svih ostalih oglasa,a vjerujte mi cak sam nesto i naucio po starom principu.Vidim auto i pitam vlasnika npr: KOLIKO TROSI? i dobijem uvid u potrosnju takvih automobila,pa on napise sta je sve promijenjeno i odmah naucim nesto novo sta se moze ubaciti da lijepo izgleda itd.dakle sumljam da se neko ne moze sloziti sa mnom da to nisu korisne informacije.

Za kraj ima onih koji su citavu hebenu godinu ovdje i prikupljali postove na spamu i dobili neki "status" ovdje i sad nesto pricaju kako im je drago sto je to ukinuto jer je to "parazitski" a sve sto rade na forumu je komentarisanje na 100,200 hebenih stranica jednu temu kako je neko uradio auto i u jednoj temi 50 postova je njegovih tipa,EXTRA URADENO,SVAKA CAST,itd.Ne vjerujem da je forum napravljen samo za teme tipa PROJEKTI CLANOVA na kojem su komentari vecinom gore navedeno i OFF TOPIC gdje nabijaju postove na nevideni nacin samo ne kontam razlog i teznju ka vecem broju postova tj.sta dobijaju s tim?Evo gledam sa podforuma sto je prije bio stalno je bilo po 30 ljudi i gledali oglase a sad svi presli na auto dijelove i gledaju :)

Nadam se da nisam nikog uvrijedio i da necete izbrisati temu jer ne bi bilo posteno prema nama koji se ne slazemo s ovim a i nije fazon zakljucavati temu ako je namijenjeno za kritike itd ;) ,sjedite procitajte sve ovo i razmislite da li sam u pravu jer vjerujte mi ovo vam je jako los potez i postalo je obican oglasnik koji imam na svakom koraku i nemam zelju tako ici i pretrazivati.
 
Član
Nisi morao registrovati novi nick da bi to napisao...

Hehe kopija marketa... Da su tako ljudi razmisljali na svijetu bi postojali po jedan proizvodjac automobila, pića, auto djelova, itd...

Oglas sluzi da nesto izlozis i prodas ili kupis a ne da budes zatpan sa 100 glupih kometara i pitanja..
 
Hater je napisao(la):
Zanima me kakva je razlika i sta ste uradili s ovim novim potezom a sto vec nema market,autooglasi itd.Dakle svi mi posjecujemo te stranice i mislim da nam ne treba i ova vasa tj.ovaj novi princip jer SVAKO auto koje je kod vas ovdje objavljeno takode sam ga nasao na MARKETU itd.Uvijek mi je bilo draze od marketa doci ovdje i pogledati oglase jer vidis kakvi su komentari,stanje automobila posto uglavnom vecina vas vida automobil i samim tim mogu reci stanje auta i kupac se moze odluciti i na taj nacin.
Samim ovim potezom ukinuli ste sve to sto je valjalo i sad ste samo kopija marketa jer vjerujte mi isti qrac otisao na market ili ovdje posto ponavljam SVAKO je auto i tamo sto vise prije ce ljudi otici sad na market i imati veci izbor nego ovdje.

Ne zelim nikog vrijedati ali stvarno glup potez jer onako ste bili svoji i oglasi su imali neku "car" sad ste samo kopija svih ostalih oglasa,a vjerujte mi cak sam nesto i naucio po starom principu.Vidim auto i pitam vlasnika npr: KOLIKO TROSI? i dobijem uvid u potrosnju takvih automobila,pa on napise sta je sve promijenjeno i odmah naucim nesto novo sta se moze ubaciti da lijepo izgleda itd.dakle sumljam da se neko ne moze sloziti sa mnom da to nisu korisne informacije.

Za kraj ima onih koji su citavu hebenu godinu ovdje i prikupljali postove na spamu i dobili neki "status" ovdje i sad nesto pricaju kako im je drago sto je to ukinuto jer je to "parazitski" a sve sto rade na forumu je komentarisanje na 100,200 hebenih stranica jednu temu kako je neko uradio auto i u jednoj temi 50 postova je njegovih tipa,EXTRA URADENO,SVAKA CAST,itd.Ne vjerujem da je forum napravljen samo za teme tipa PROJEKTI CLANOVA na kojem su komentari vecinom gore navedeno i OFF TOPIC gdje nabijaju postove na nevideni nacin samo ne kontam razlog i teznju ka vecem broju postova tj.sta dobijaju s tim?Evo gledam sa podforuma sto je prije bio stalno je bilo po 30 ljudi i gledali oglase a sad svi presli na auto dijelove i gledaju :)

Nadam se da nisam nikog uvrijedio i da necete izbrisati temu jer ne bi bilo posteno prema nama koji se ne slazemo s ovim a i nije fazon zakljucavati temu ako je namijenjeno za kritike itd ;) ,sjedite procitajte sve ovo i razmislite da li sam u pravu jer vjerujte mi ovo vam je jako los potez i postalo je obican oglasnik koji imam na svakom koraku i nemam zelju tako ici i pretrazivati.




POTPIS KO DZAMIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meni su bili bolji stari, al eto.....
 
Član
arminnn je napisao(la):
ima ova tema ne znam sto si otvaro novu

vidio sam ali zakljucana pa nisam mogao napisati,nego edo drug nije poenta u tome,zar nije bolje biti drugaciji i dopustiti da ljudi pitaju,prodaju itd.na svoj nacin?Postoje admini,moderatori koji mogu prebrisati spam i nepotrebne komentare bar to nije tesko a ako mu je tesko uvijek ima novih ljudi koji bi to pratili i brisali nepotrebno ;)
 
Član
Ovo je bio najlaksi nacin da se rijesi spama iz oglasa.. Mozda tebi taj spam nije smetao ali svakom autoru oglasa vjeruje da jeste.. Mislis nekome je svejedno kad mu ti napises "ma daj preskupo ti je to, ima tako bolji za manje para" itd..
Prije si morao listati po 10-15 stranica da bi nasao sta trazis a sada je sve lijepo razvrstano i u par klikova ces naci sve sto te interesuje.
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Ovo je bio najlaksi nacin da se rijesi spama iz oglasa.. Mozda tebi taj spam nije smetao ali svakom autoru oglasa vjeruje da jeste.. Mislis nekome je svejedno kad mu ti napises "ma daj preskupo ti je to, ima tako bolji za manje para" itd..
Prije si morao listati po 10-15 stranica da bi nasao sta trazis a sada je sve lijepo razvrstano i u par klikova ces naci sve sto te interesuje.

Od kad sam ovdje jedva sam procitao 2 puta da je neko napisao preskupo ali napisao je zato sto stvarno jest bilo skupo i nerealno pa samo su htjeli da kazu covjeku sto i jeste,smatram pozitivnom kritikom ali opet moderatori izbrisu.Imas ti dodu ovdje i bubnu cijenu normalno da mu treba reci da pogleda oglase i vidi malo cijene.A to sto kazes na nepreglednost SVAKO kome je stalo da proda auto redovno ce pisati neke novosti ili stavljati nove slike kako bi mu se obnovio oglas i dosao na prvo mjesto kako bi se povecala vidljivost,a ja sad odem ovdje na novo i nemam nikakav uvid ko prodaje i sta pa da ga pitam ako ga vec necu zvati jer ne zelim radi neke sitnice trositi telefon ili mu nesto predloziti.Otisao bi mi sav kredit dok ih sve nazovem i predlozim neku zamjenu ili slicno zbog toga je bolje napisati i kad dode na forum odgovori.Cak sam primijetio ovdje jedan nick a na oglasima drugi a isto auto i nema sanse da ga ista mogu pitati osim nazvati telefonom jbg.Probajte naci neku kompenzaciju tipa da ima oboje ili nesto slicno
 
Početnik
Hater je napisao(la):
Zanima me kakva je razlika i sta ste uradili s ovim novim potezom a sto vec nema market,autooglasi itd.Dakle svi mi posjecujemo te stranice i mislim da nam ne treba i ova vasa tj.ovaj novi princip jer SVAKO auto koje je kod vas ovdje objavljeno takode sam ga nasao na MARKETU itd.Uvijek mi je bilo draze od marketa doci ovdje i pogledati oglase jer vidis kakvi su komentari,stanje automobila posto uglavnom vecina vas vida automobil i samim tim mogu reci stanje auta i kupac se moze odluciti i na taj nacin.
Samim ovim potezom ukinuli ste sve to sto je valjalo i sad ste samo kopija marketa jer vjerujte mi isti qrac otisao na market ili ovdje posto ponavljam SVAKO je auto i tamo sto vise prije ce ljudi otici sad na market i imati veci izbor nego ovdje.

Ne zelim nikog vrijedati ali stvarno glup potez jer onako ste bili svoji i oglasi su imali neku "car" sad ste samo kopija svih ostalih oglasa,a vjerujte mi cak sam nesto i naucio po starom principu.Vidim auto i pitam vlasnika npr: KOLIKO TROSI? i dobijem uvid u potrosnju takvih automobila,pa on napise sta je sve promijenjeno i odmah naucim nesto novo sta se moze ubaciti da lijepo izgleda itd.dakle sumljam da se neko ne moze sloziti sa mnom da to nisu korisne informacije.

Za kraj ima onih koji su citavu hebenu godinu ovdje i prikupljali postove na spamu i dobili neki "status" ovdje i sad nesto pricaju kako im je drago sto je to ukinuto jer je to "parazitski" a sve sto rade na forumu je komentarisanje na 100,200 hebenih stranica jednu temu kako je neko uradio auto i u jednoj temi 50 postova je njegovih tipa,EXTRA URADENO,SVAKA CAST,itd.Ne vjerujem da je forum napravljen samo za teme tipa PROJEKTI CLANOVA na kojem su komentari vecinom gore navedeno i OFF TOPIC gdje nabijaju postove na nevideni nacin samo ne kontam razlog i teznju ka vecem broju postova tj.sta dobijaju s tim?Evo gledam sa podforuma sto je prije bio stalno je bilo po 30 ljudi i gledali oglase a sad svi presli na auto dijelove i gledaju :)

Nadam se da nisam nikog uvrijedio i da necete izbrisati temu jer ne bi bilo posteno prema nama koji se ne slazemo s ovim a i nije fazon zakljucavati temu ako je namijenjeno za kritike itd ;) ,sjedite procitajte sve ovo i razmislite da li sam u pravu jer vjerujte mi ovo vam je jako los potez i postalo je obican oglasnik koji imam na svakom koraku i nemam zelju tako ici i pretrazivati.

potpuno se slazem s ovim,,;)

uvjek je taj neko ko postavlja oglas mogao birat ili ga postavit ili ne,ako vec ne zeli da bude komentarisan,a spama ima podjednako isto i u svim rubrikama i temama,
mislim da to nije rijesenje,
 
Član
Vjerovatno si na mene ciljao gore jer sam ja rekao da je parazitski..Lijepi moj u redu je kad si ti član i učestvuješ u svim segmentima foruma i usput normalno i u oglasima,ali ljudi kojima su teme samo u oglasima su po meni paraziti a ti pogledaj malo koliko takvih ima..Ti da si normalan čovjek napisao bi sa svojim nickom to što misliš a ne krio se pod drugim i to ''HATER'',to sve govori o tebi.Vlasnik foruma je odlučio da tako bude,i tako će biti sviđalo se to tebi ili ne.
 
Član
Schumi je napisao(la):
Vjerovatno si na mene ciljao gore jer sam ja rekao da je parazitski..Lijepi moj u redu je kad si ti član i učestvuješ u svim segmentima foruma i usput normalno i u oglasima,ali ljudi kojima su teme samo u oglasima su po meni paraziti a ti pogledaj malo koliko takvih ima..Ti da si normalan čovjek napisao bi sa svojim nickom to što misliš a ne krio se pod drugim i to ''HATER'',to sve govori o tebi.Vlasnik foruma je odlučio da tako bude,i tako će biti sviđalo se to tebi ili ne.

ma drug ja sam izabrao nick radi takvih kao ti kad sam procitao neke komentare po forumu a ne slazem se s tobom oko ovog da svi ucestvuju u svemu,ja nemam vremena provoditi pola dana na forumu kako bi pratio sve teme i na sve odgovarao.Znaci idem tamo samo gdje me zanima ;) znaci ne mozes ti nametnuti nekom sta da posjecuje i gdje sve da ucestvuje.Imas ti ljudi koji nisu dosli ovdje da citaju humor,foto itd.nego da se nadograde sto ste tice novosti,cijena automobila,uredaja itd.a samim tim na onim oglasima sam vecinu naucio od njihovih vlasnika :)


edit:btw napravio sam novi nick jer sam imao iskustva da su korisnici banovani radi svojih kritika i nisam zelio rizikovati svoj pravi profil jer da mi nije stalo do foruma i njegovog poboljsanja ne bi ovo nista ni pisao ;)
 
Član
Kako god ti kažeš :D

P.S.Evo jedno pravilo koje si izgleda preskočio pročitati:

12. Nije dozvoljeno korištenje više korisničkih imena, niti slanje poruka više osoba preko jednog korisničkog imena.
 
Član
Hater je napisao(la):
Cak sam primijetio ovdje jedan nick a na oglasima drugi a isto auto i nema sanse da ga ista mogu pitati osim nazvati telefonom jbg.Probajte naci neku kompenzaciju tipa da ima oboje ili nesto slicno

Jedino mozemo "pokusati" napraviti da u svakom oglasu bude integrisan chat box pa da tu pitas sta te interesuje sa tim da autor oglasa ima opciju da obrise to tvoje pitanje ili da odgovori na njega ako zeli.. (Da ti ustedimo telefon:icon_biggrin:)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Hater je napisao(la):
Cak sam primijetio ovdje jedan nick a na oglasima drugi a isto auto i nema sanse da ga ista mogu pitati osim nazvati telefonom jbg.Probajte naci neku kompenzaciju tipa da ima oboje ili nesto slicno

Jedino mozemo "pokusati" napraviti da u svakom oglasu bude integrisan chat box pa da tu pitas sta te interesuje sa tim da autor oglasa ima opciju da obrise to tvoje pitanje ili da odgovori na njega ako zeli.. (Da ti ustedimo telefon:icon_biggrin:)


vise nego dobra opcija ;) pogotovo sto bi onaj sto prodaje automobil mogao brisati visak komentare koji mu smetaju.Extra ideja i svida mi se,fino bi se uklopilo sa ovim dosad principom sto se tice preglednosti itd.
 
Član
jos jedan:D
r7j4g1.jpg

sala:D
 
Član
Schumi je napisao(la):
Kako god ti kažeš :D

P.S.Evo jedno pravilo koje si izgleda preskočio pročitati:

12. Nije dozvoljeno korištenje više korisničkih imena, niti slanje poruka više osoba preko jednog korisničkog imena.

dobro necemo sad pretjerivati :lol::lol: pogrijesio sam ali sve s dobrom namjerom ;)

edoze je napisao(la):


ne razumijem engleski :D:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top