MAM feluge - kvalitet ???

MAM feluge - kvalitet ???

Član
Nisam uspjeo nigde na forumu naci slicnu temu

Interesuje me kakav je kvalitet MAM after market feluga.
Saznao sam da je Made in Germany i da je to pod grupa od Keskin-a.


Kakve su sa kvalitetom posto sam nasao da je njihov model RS1 kao replica Audi RS4 feluga.

mam_prod_rs1.jpg


A o replikama cujem dosta loseg.
 
Član
Da li sam ja toliko probirljiv ( imao lose iskustvo sa replikama ) ili se kod nas na piku ne moze naci kvalitetna feluga 18"


Sta god nadjem i posaljem poruku, ustanovi se da je replika iako prodavac navede da je originalna feluga skinuta sa auta...


Sta gledati, koju marku traziti ? BBS ?
 
Član
BBS
eta beta
Ronal
OZ
MSW
compomotive motorport
azev
.
.
.
.
..
.
.
.
..
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
keskin
rc
brock
borbet
alesio.... itd....

modza sam gore u vrhu neke preskocio ali trenutno mi je mozak na 99%....
 
Član
Pa Borbetova felga je uvijek bila ispred Azev i Ronal felgi,ne znam odkud tebi informacija da Borbet svrstavas u nizerazredne felge???:icon_question::lol:

Sto se tice MAM,to nije neko olicje kvaliteta
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Pa Borbetova felga je uvijek bila ispred Azev i Ronal felgi,ne znam odkud tebi informacija da Borbet svrstavas u nizerazredne felge???:icon_question::lol:

Sto se tice MAM,to nije neko olicje kvaliteta

borbet...mislis na ovaj sad sto se ljeva u jajcu jel?


nemojte me zasmijavati....
 
Član
GaRGa je napisao(la):
nije ni njemacki borbet bolji od ronal-a

nije da ali ovim mlađim tesko objasniti...

Recimo ronal je radio felge za Alpinu a znamo da Alpina ne petlja bas sa svakim.

A kako radim felge vidim koje je kvalitete koja legura a pogotovo prajmeri i premazi, razlika je katastrofalna.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
Pa Borbetova felga je uvijek bila ispred Azev i Ronal felgi,ne znam odkud tebi informacija da Borbet svrstavas u nizerazredne felge???:icon_question::lol:

Sto se tice MAM,to nije neko olicje kvaliteta

borbet...mislis na ovaj sad sto se ljeva u jajcu jel?


nemojte me zasmijavati....

Ne mislim na ove iz Jajca vec iz Njemacke. I bolji je od Ronala,eto imate internet pa se malo informisite.

A na kraju krajeva i felge iz Jajca ne mozes svugdje kupiti,vec se rade samo za izvoza,tako sam ja barem obavjesten
 
Top