Malo smo se igrali sa 306-icama............

Malo smo se igrali sa 306-icama............

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma sve fino sve oke, ali spomenu ti da bi na drag, ako mislis na drag ovo su isuvise mali portovi, pogledaj recimo u anaisa ili igy-a koliki su portovi na spl kutiji za natjecanja...a za slusanja idi na kvalitetu, moze se i sa pvc cijevima, ali ipak uzmi namjenski bass port...


btw. kako se cuju u kabinskom prostoru, jel se osjeti bass direktno ili tek ono da nesto buba tamo daleeekooo u pozadini ? :)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
ma sve fino sve oke, ali spomenu ti da bi na drag, ako mislis na drag ovo su isuvise mali portovi, pogledaj recimo u anaisa ili igy-a koliki su portovi na spl kutiji za natjecanja...a za slusanja idi na kvalitetu, moze se i sa pvc cijevima, ali ipak uzmi namjenski bass port...


btw. kako se cuju u kabinskom prostoru, jel se osjeti bass direktno ili tek ono da nesto buba tamo daleeekooo u pozadini ? :)

Kako bi ti objasnio jednostavno grmi sve se trese unutra,ja nisam nigdje spomenuo da cu odma osvojit neko mjesto na db-u,ja neznam kakvi su to odma komentari stvarno cccccc.........a port cu uzet namjenski to je i planirano...........
 
Član
ajde drug ne sekiraj se, odem i ja na db drag sa svojom 306-icom jednom, i to mi jos u kutiji za slusanje...cist da vidim koliko moze to brpnut u fabiji hehehe....znatizelje radi ako nista :D
 
Početnik
jaha je napisao(la):
Neki dan mi prijatelj uzeo sub Pineer 306-C kao u mene u passatu,pa reko da malo probamo kako bi hlupala dva sub-a zajedno.Povezali smo ih u paralelu i bridovali..........rezultat je=grmi hlupa trese,nenormalno drobi,pa bi u skorijoj buducnosti moj gepek mogao da bude popunjen sa dvije 306-ce,i mogao bi se mozda pojaviti na db-dragu...........:cool:

Evo i slika moga(lijevi) i od frenda (desni)................










Evo i jedan clip..............

http://www.youtube.com/watch?v=bThMVuOm110


ovo sto je prikazano samo ukazuje na cinjenicu da ti auto nije dampiran :lol::lol:
 
Član
muha je napisao(la):
jaha je napisao(la):
Neki dan mi prijatelj uzeo sub Pineer 306-C kao u mene u passatu,pa reko da malo probamo kako bi hlupala dva sub-a zajedno.Povezali smo ih u paralelu i bridovali..........rezultat je=grmi hlupa trese,nenormalno drobi,pa bi u skorijoj buducnosti moj gepek mogao da bude popunjen sa dvije 306-ce,i mogao bi se mozda pojaviti na db-dragu...........:cool:

Evo i slika moga(lijevi) i od frenda (desni)................










Evo i jedan clip..............

http://www.youtube.com/watch?v=bThMVuOm110


ovo sto je prikazano samo ukazuje na cinjenicu da ti auto nije dampiran :lol::lol:

pa nije,al moze da bude:D...........
 
daj narode kakvo prepiranje odma ja cu vam pokazat sta je muzika ova se prodaje i kupuje mozda SPL klassa i sve cu vas razorit :D:D
 
Član
aggroazadd je napisao(la):
daj narode kakvo prepiranje odma ja cu vam pokazat sta je muzika ova se prodaje i kupuje mozda SPL klassa i sve cu vas razorit :D:D

heheeh............suti aggro dok te nisu napali-ehehehe
 
heheeh............suti aggro dok te nisu napali-ehehehe
[/quote]

ma suti nek napadaju bezat cemo obojica :D nema te kralju ness cuj ovo sta mislis u petak da spojimo ono odo ja do anaida po osigurac pa da to uradimo nisam nista provuko od kablova zato sto nemam kad :D vazil
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top