Malo smo se igrali sa 306-icama............

Malo smo se igrali sa 306-icama............

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Neki dan mi prijatelj uzeo sub Pineer 306-C kao u mene u passatu,pa reko da malo probamo kako bi hlupala dva sub-a zajedno.Povezali smo ih u paralelu i bridovali..........rezultat je=grmi hlupa trese,nenormalno drobi,pa bi u skorijoj buducnosti moj gepek mogao da bude popunjen sa dvije 306-ce,i mogao bi se mozda pojaviti na db-dragu...........:cool:

Evo i slika moga(lijevi) i od frenda (desni)................

[attachment=8947]

[attachment=8948]

[attachment=8949]

Evo i jedan clip..............

http://www.youtube.com/watch?v=bThMVuOm110
 
Član
dulegti je napisao(la):
Kako li svira ona svetlo plava kutija sa onako MALIM otvorom za bass reflex??????????????

Pa malo je slabija od lijeve,al nije ona jos gotova bice isti port ko u lijeve no sikiriki-to je samo bila proba...........
 
Član
slomi :D

ovo je najbolji nacin za brzo przenje woofera;)
[/quote]

I sad rade punom parom-nadajmo se da ih nece sprzit barem jos neko vrijeme dok iscefimo.............:D
 
Član
:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
:icon_cry::icon_cry::icon_cry:

potpisujem
 
Član
Deyo je napisao(la):
Kanalizaciona PVC cijev fi75 , nije ni 2 marke...

Pa ja imam cijev fi100,al drug mora jos da postavi,ja neznam sta je tu tesko skontat......................:icon_question:
 
eh prvo ja sam onaj sto nema 2km za port :D.Port ce se postavit kad se bude muzika spajala.Koki jos jednom hvala za uslugu i za bassove rade extra svaka cast nisi previse obeco.A za ono trudim se da to sto prije rijesim.Nismo jos spajali na moje pojacalo ali mislim da cu to uradit za par dana :D
 
Član
aggroazadd je napisao(la):
eh prvo ja sam onaj sto nema 2km za port :D.Port ce se postavit kad se bude muzika spajala.Koki jos jednom hvala za uslugu i za bassove rade extra svaka cast nisi previse obeco.A za ono trudim se da to sto prije rijesim.Nismo jos spajali na moje pojacalo ali mislim da cu to uradit za par dana :D

Eh eto ljudi jel sad sve jasno...................:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top