malo pojasnjenja ABS,ASR,DSC... + test agresivnosti

malo pojasnjenja ABS,ASR,DSC... + test agresivnosti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tibor987 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
moram reci da je ASR sranje na kvadrat, barem kod Fabije jer dolazi ukljucen, i svaki put kad upalis auto ukljuci se a na tipku se gasi...to smece me moglo kostati dosad barem 10 puta glave, umjesto da proklizem malo i ispalim se prilikom ukljucivanja u promet, on mi oduzme snagu i ostanem nasukan na sred raskrsnice...prvom prilikom u servisu, recu da mi ugase to djubre svih djubradi :icon_mad:

:lol::lol::lol::lol::lol: A zamisli tek kako je onima u Fordu sto hoce da im se i ugasi auto! 2 puta sam bio saputnik kad se to desilo! Focus i Mondeo!

ne znam vala, ocito kad su osmisljavali ASR, imali su na umu model auta predvidjenog samo za dobre zetove, da ih poklone svojim voljenim punicama :lol:

Hahaha! Kad se ozenim, kupujem tvoj auto da ga poklonim punici, posto vidim da je to taj auto za lako rjesavanje problema zvanog punica! :lol::lol::lol:
 
Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
91
BODOVA

RATNA ZONA PONAŠANJA

Ratničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi, jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima: vlakom, autobusom ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni i kao suvozač. Ne promijenite li brzo svoje ponašanje i shvatite da se upravo vi pogrešno ponašate u prometu mogli biste završiti na groblju s natpisom na spomeniku «Ovdje počiva vozač koji je mislio da je uvijek u pravu». :lol::lol:
ma ovo glupost nisam ja takav cuj na zadnjem sjedistu:lol::123:
 
Član
Aldine svaka čast za temu, a i test je cool ............... pozzzz

NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
46
BODOVA

ZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJA

Izrazito ste neprijateljski raspoloženi prema ostalim sudionicima u prometu. Morate promijeniti svoje ponašanje i početi cijeniti i ostale sudionike u prometu. Malo više osmijeha na vašem licu ne bi škodilo. Trebate samo shvatiti da svi ljudi griješe, a vama nitko ne daje pravo da u prometu budete sudac, jer ne zaboravite da batina ima dva kraja pa od suca možete postati žrtva.

;) stvarno jesam neprijateljski nastrojen, ali sta me briga ja se ne mijenjam :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
26
BODOVA

ZONA AGRESIVNOG PONAŠANJA

U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.

Svaka cast Aldine za post, a i za ovaj link :cool:
 
Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
17
BODOVA

ZONA AGRESIVNOG PONAŠANJA

U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.

:lol:
 
Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
58
BODOVA

ZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJA

Izrazito ste neprijateljski raspoloženi prema ostalim sudionicima u prometu. Morate promijeniti svoje ponašanje i početi cijeniti i ostale sudionike u prometu. Malo više osmijeha na vašem licu ne bi škodilo. Trebate samo shvatiti da svi ljudi griješe, a vama nitko ne daje pravo da u prometu budete sudac, jer ne zaboravite da batina ima dva kraja pa od suca možete postati žrtva.
cuuuuuuuuuuuuuuuuj to
 
31
BODOVA

ZONA AGRESIVNOG PONAŠANJA

U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.
 
Član
dobra tema pravo nisam je dosad primjetio svaka cast ;)
ponesto se novo naucilo ono sto se prije znalo sad se nadopunilo ;)

a sto se tice onog testa svi odgovori ili nikad ili rijetko jedino tj izuzetak

19. Smeta me prisustvo policije na cesti - jedino je tu bio odgovor cesto :D da je bilo neki gori stavio bi :D
 
Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
6
BODOVA

ZONA PRIHVATLJIVO AGRESIVNOG PONAŠANJA

Imate taman toliko agresivnosti u vožnji koliko je potrebno za normalno uklapanje u prometne tokove. Nastojte se i dalje tako ponašati i ne dozvolite da vam neki oblici ponašanja koji su do sad bili rijetki postanu navika.

hehehehe
 
Član
heh ovim s ratnom zonom giganti :cool:

evo moje
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
41
BODOVA

ZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJA

Izrazito ste neprijateljski raspoloženi prema ostalim sudionicima u prometu. Morate promijeniti svoje ponašanje i početi cijeniti i ostale sudionike u prometu. Malo više osmijeha na vašem licu ne bi škodilo. Trebate samo shvatiti da svi ljudi griješe, a vama nitko ne daje pravo da u prometu budete sudac, jer ne zaboravite da batina ima dva kraja pa od suca možete postati žrtva.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top