malo pojasnjenja ABS,ASR,DSC... + test agresivnosti

malo pojasnjenja ABS,ASR,DSC... + test agresivnosti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
svaka cast za temu ;) test sgresivnosti 65 c c c nije mi jasno zasto vecina odgovora mi je bila rjetko po neki cesto samo :lol: ne uklapa mi se ovo objasnjenje agresivnosti sa postotkom od 65 nikako

nemozes sebi da priznas istinu :lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
moram reci da je ASR sranje na kvadrat, barem kod Fabije jer dolazi ukljucen, i svaki put kad upalis auto ukljuci se a na tipku se gasi...to smece me moglo kostati dosad barem 10 puta glave, umjesto da proklizem malo i ispalim se prilikom ukljucivanja u promet, on mi oduzme snagu i ostanem nasukan na sred raskrsnice...prvom prilikom u servisu, recu da mi ugase to djubre svih djubradi :icon_mad:

:lol::lol::lol::lol::lol: A zamisli tek kako je onima u Fordu sto hoce da im se i ugasi auto! 2 puta sam bio saputnik kad se to desilo! Focus i Mondeo!

ne znam vala, ocito kad su osmisljavali ASR, imali su na umu model auta predvidjenog samo za dobre zetove, da ih poklone svojim voljenim punicama :lol:
 
Član
27 bodova , nije loshe...ne znam kod tebe tibore al kod mene je ASC sto je isto i dobra stvarka pravo...
 
Član
123
BODOVA

RATNA ZONA PONAŠANJA

Ratničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi, jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima: vlakom, autobusom ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni i kao suvozač. Ne promijenite li brzo svoje ponašanje i shvatite da se upravo vi pogrešno ponašate u prometu mogli biste završiti na groblju s natpisom na spomeniku «Ovdje počiva vozač koji je mislio da je uvijek u pravu».

Zar sam tako strasan :D ?
 
Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
39
BODOVA

ZONA AGRESIVNOG PONAŠANJA

U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.
 
Član
TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
34
BODOVA

ZONA AGRESIVNOG PONAŠANJA

U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.

koji shit :lol:
 
tibor987 je napisao(la):
moram reci da je ASR sranje na kvadrat, barem kod Fabije jer dolazi ukljucen, i svaki put kad upalis auto ukljuci se a na tipku se gasi...to smece me moglo kostati dosad barem 10 puta glave, umjesto da proklizem malo i ispalim se prilikom ukljucivanja u promet, on mi oduzme snagu i ostanem nasukan na sred raskrsnice...prvom prilikom u servisu, recu da mi ugase to djubre svih djubradi :icon_mad:

to si u pravu da te nekad može ostaviti na cjedilu,
(samo oduzme gas) treba se naviknuti,
ali druže ja na mk4 gti zimi ne bi mogao zamisliti
vožnju bez ASR, jer jednostavno auto ima previše obrtaja
tako da dok ga asr ne prekine ono samo prošlajdrava bez
ikakvog gripa. jbg najbolje bi bilo kad bi se svaki sistem
bilo esp, asr ili sl. mogao na dugme skroz ugasiti.
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARIO SAM 27 BODOVA
ZONA AGRESIVNOG PONAŠANJA
 
Član
cinjenica je da te nekad zna odsjeci... al to je sekunda... kad imas 320nm to nije ni bitno :D samo se ispalis poslije :D
 
CocaCola je napisao(la):
123
BODOVA

RATNA ZONA PONAŠANJA

Ratničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi, jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima: vlakom, autobusom ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni i kao suvozač. Ne promijenite li brzo svoje ponašanje i shvatite da se upravo vi pogrešno ponašate u prometu mogli biste završiti na groblju s natpisom na spomeniku «Ovdje počiva vozač koji je mislio da je uvijek u pravu».

Zar sam tako strasan :D ?

ovo je najjače, max. broj negativnih bodova je 153,
 
Početnik
Streethunter28 je napisao(la):
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
21
BODOVA

ZONA AGRESIVNOG PONAŠANJA

U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.

meni sto 21 bod i vako pise:cool::lol::lol:
 
Član
bulex je napisao(la):
cinjenica je da te nekad zna odsjeci... al to je sekunda... kad imas 320nm to nije ni bitno :D samo se ispalis poslije :D

Ja imam 121Nm okretnog, ali nebitno to...toliko mi oduzme gas da mi ovrtaji propadnu skroz...uglavnom, u mostaru nema ni snijega ni leda, a ako i proklizava moze se poci i u drugoj brzini...ja to gasim dok mi glavu nije odnijelo :icon_rolleyes:
 
Član
ne znam stvarno tibore kako to kod tebe djeluje. Recimo ja da nemam ASR-a, ne znam kako bi nekada vozio, kada su uslovi na putu otezavajuci, recimo cak i pregladak asfalt, tj potroseni asfalt od prije rata, kojeg u brckom ima na dosta mjesta. i gdje moje auto cak i u trecoj pa i cetvrtoj na stiskanje gasa proklizuje. Dakle i pri 80km/h proklizu tockovi, e sad tad ako proklizu,a da asr ne zaustavi, tesko je se snaci kad zabaci na takvim brzinama. Pogotovo kada se to iznenada desi, jer ne znam gdje je sve takav asfalt. Za mene licno to i nije problem, ali mi predstavlja problem kada nekome dam auto, pa cak i mom ocu. I zbog toga mi je drago sto imam ASR i ESP.
Sto se mene licno tice ja se i onako zezam, tj iskljucim sebi ASR i ESP, i igram se po krivinama.
Meni licno kada se ASR upali, oduzme gas, ali ukoliko drzim gas do kraja, on to brzo rijesi, dakle brzo padnu obrtaji,ali brzo se i podignu, vjerovatno zato sto drzim gas do kraja i sto je malo jace auto.
Ja licno, nebih nikada iskljucivao ASR i ESP, kao sto ti mislis...

Jedino dakle, kada vidis da moras negdje brzo izletiti i da si spreman da ti proklizuju tockovi i da mozes drzat vozilo na cesti, tada iskljuci ASR. Jer problem ce ti predstaviti recimo negdje u krivini u brdu, u drugoj, da ti proklizu tockovi! Sta ces tad, ako ti iznenada proklizu tockovi, a ti se tome nisi nadao...
 
Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
88
BODOVA

RATNA ZONA PONAŠANJA

Ratničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi, jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima: vlakom, autobusom ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni i kao suvozač. Ne promijenite li brzo svoje ponašanje i shvatite da se upravo vi pogrešno ponašate u prometu mogli biste završiti na groblju s natpisom na spomeniku «Ovdje počiva vozač koji je mislio da je uvijek u pravu».

:icon_question: nije dobro.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top