Mala pomoc!Remus na e46???

Mala pomoc!Remus na e46???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
renault_fan je napisao(la):
edoze je napisao(la):
dvije ulazne cijevi imaju sestaci ja mislim,3klipa-1 cijev
za tog ne vjerujem,reci bulexu nek se sagne i pogleda:D

???

mislio sam na 3 cilindra
iz 3 cilindra se gasovi spajaju u jednu cijev,a iz druga 3 u drugu
duzinom auta idu te dvije cijevi,i ulaze tako u lonac,a najcesce,ako je originalan lonac,iz njega i izlaze u obliku 2 cijevi ("rore")
tako je kod 2,0 e30-ke,ako se dobro sjecam
 
Član
elmo je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
oces onaj lonac s uvrnutim rorama prema gora kao sto je kod IGYa bio?

ma jok...taj je losh za njega...ovako nesto kao ovaj na piku bi mi jedino pasalo...

huhhh komplikacija matero:icon_biggrin: ajd bumo vidili nesto...:icon_rolleyes:



E drug a šta misliš da kupiš jednog šestaka na kome dođu fabrički dvije izlazne cijevi na loncu :icon_smile:



to mi je plan B;)

Schumi je napisao(la):
Ma 99,9% da može,lonac je,nije atomska fizika :D

znam da nije cijepanje atoma al opet da provjerim prije nego ga uzmem...
 
Član
bola dodji kod mene odvedem te kod svog majstora ima da ti napravi da ti dimi dje ti nacrtas :) i nes puno platiti

@ tibor rece di da neide remus na bmw??? sto bi rekli kod nas KRVI TI PAJDO STO TO?
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
bola dodji kod mene odvedem te kod svog majstora ima da ti napravi da ti dimi dje ti nacrtas :) i nes puno platiti

@ tibor rece di da neide remus na bmw??? sto bi rekli kod nas KRVI TI PAJDO STO TO?

ma stipu tibora alkohol mu udario u vugla:D ma ima tih ljudi sto prave kako ti hoces al nikako nemam vremena za to jer nisam tu...izleti ovako nesto s vremena na vrijeme a ovo bi bilo perfektno ako bude godilo...thx u svakom slucaju;)
 
Super Moderator
nemoj ovo ziv bio vidi ga koliki je
ako vec ne mozes nac origilani od sestaka onda nadji neki one velicine ili mozda mrvicu veci od onog
ne moze bit ljepse od onog drug
ovo je vec preveliko stvarno i upropastit ce ti izgled auta
mozda dobije ljepsi zvuk al ostalo nista... :icon_sad:
 
Član
allroad je napisao(la):
nemoj ovo ziv bio vidi ga koliki je
ako vec ne mozes nac origilani od sestaka onda nadji neki one velicine ili mozda mrvicu veci od onog
ne moze bit ljepse od onog drug
ovo je vec preveliko stvarno i upropastit ce ti izgled auta
mozda dobije ljepsi zvuk al ostalo nista... :icon_sad:

na sta mislis da je preveliko:icon_question: sve sto ce se vidit su dvije izlazne cijevi a ne vidim da su one ista vece nego ostale koje sam vidj'o:icon_rolleyes:
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
bola dodji kod mene odvedem te kod svog majstora ima da ti napravi da ti dimi dje ti nacrtas :) i nes puno platiti

@ tibor rece di da neide remus na bmw??? sto bi rekli kod nas KRVI TI PAJDO STO TO?

brate po mom misljenju ti izvini, ali jedino jedan zvuk ide na bmw-a, a to je da grmi i lomi u loncu...remus ne daje to ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
bola dodji kod mene odvedem te kod svog majstora ima da ti napravi da ti dimi dje ti nacrtas :) i nes puno platiti

@ tibor rece di da neide remus na bmw??? sto bi rekli kod nas KRVI TI PAJDO STO TO?

brate po mom misljenju ti izvini, ali jedino jedan zvuk ide na bmw-a, a to je da grmi i lomi u loncu...remus ne daje to ;)

to je ono sto mi i nije potrebno;)
 
Član
bmw netreba lonac da grmi i lomi cuo si neki dan kako moj zvuci sa skoro pa nikakvim preradama i pletenom granom dodje ti da se useres a remus na bmw bas fino pjeva naravno ako ima motor zivota da ga pogura
 
edoze je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
edoze je napisao(la):
dvije ulazne cijevi imaju sestaci ja mislim,3klipa-1 cijev
za tog ne vjerujem,reci bulexu nek se sagne i pogleda:D

???

mislio sam na 3 cilindra
iz 3 cilindra se gasovi spajaju u jednu cijev,a iz druga 3 u drugu
duzinom auta idu te dvije cijevi,i ulaze tako u lonac,a najcesce,ako je originalan lonac,iz njega i izlaze u obliku 2 cijevi ("rore")
tako je kod 2,0 e30-ke,ako se dobro sjecam

aha OK;)
 
Član
0861016584KR.gif


evo kakav bi remus trebao na tvoj autic :D:D
REMUS 65 cat-back-system, rear silencer with 2 tail pipes Ø84mm, rolled to inner side, embossing REMUS 65
 
Super Moderator
nodiash je napisao(la):
allroad je napisao(la):
nemoj ovo ziv bio vidi ga koliki je
ako vec ne mozes nac origilani od sestaka onda nadji neki one velicine ili mozda mrvicu veci od onog
ne moze bit ljepse od onog drug
ovo je vec preveliko stvarno i upropastit ce ti izgled auta
mozda dobije ljepsi zvuk al ostalo nista... :icon_sad:

na sta mislis da je preveliko:icon_question: sve sto ce se vidit su dvije izlazne cijevi a ne vidim da su one ista vece nego ostale koje sam vidj'o:icon_rolleyes:

ma prevelike rore brate isto ror od sporeta na to sam mislio
i jos mislim da ce bit preduge pa ce virit iza auta jos 20 centi
mislim ja to ne volim nikako tvoje je auto ti sebi radis
al moj savjet je da uzmes neku velicinu kao originalni BMW-ov auspuh sa sestaka ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top