Mala pomoc!Remus na e46???

Mala pomoc!Remus na e46???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Moze li ovo na e46, motor 1895cm3 77kw???
http://www.pik.ba/artikal/48098/auspuh-remus/
Jedna je ulazna cijev...momak kaze da je za e36 al nije siguran moze li na e46 a ja neam pojma :)

Svaka pomoc je dobro dosla..

Unaprijed zahvaljujem:icon_smile:
 
Član
piiih kume.... ne znam jebiga.... mogu li ove dvije cijevi da stanu pod zadnji branik? fakat ne znam ne razumijem se u ove hepeke
 
Član
Ma mogu qme dvije izlazne stati nije to problem...pitanje je ulazna cijev i duzina lonca...pa kontam ima neko ovde ko to zna bolje od mene garant:icon_biggrin:
 
Član
1. Remus na bmw-a, meni ne ide

2. sto se tice jedne ulazne cijevi moze se napraviti Y prelaz, samo je pitanj eima li mjesta fizicki za duzinu lonca

3. Jel u tebe benzin ?
 
Član
a sto nebi bio remus za bimera...ovaj je sa jednog takvog a i vidio sam ih dosta..meni je bitno da ima dvije izlazne cijevi kao ovaj pa bio on il remus il neki drugi nebitno...a jeste benzin..da je dizel nebi ga ni uzimo:icon_biggrin: a ja mislim mada nisam siguran da dvije ulazne cijevi imaju motori 2.5 i preko tako da samo i jest ta duzina lonca pitanje....valjda :)
 
Član
dvije ulazne cijevi imaju sestaci ja mislim,3klipa-1 cijev
za tog ne vjerujem,reci bulexu nek se sagne i pogleda:D
 
Član
pa ako treba otici i pogledati nodiJashu, nije problem uganjati cu sandu danas... pa da vidim... ako treba i slikam....
 
Član
i nodi,zar kod tebe nije 1,6 sa 77kW?jaran mi imat takav motor u e36,mislio sam da je i kod tebe,u tebe 1,9?:icon_rolleyes:
 
Član
kod e36 su se i prestali ubacivat a kod e46 ih je zamjenio 1.9 motor...a jest u pravu si dvije ulazne imaju sestaci...qme nemoras znam da ima jedna ulazna cijev..samo eto ta duzina lonca preostaje koju haman i ne mogu bas ovako znati...
 
Član
aham...pa nek ti bulex izmjeri,otprilike,gdje se kopca lonac i nazad do branika
i onda tog lika kontaktiras,nek izmjeri lonac i eto

i nek ti izmjeri sadasnji lonac,da uporedis dimenzije sa tim remusom
 
Član
arminnn je napisao(la):
oces onaj lonac s uvrnutim rorama prema gora kao sto je kod IGYa bio?

ma jok...taj je losh za njega...ovako nesto kao ovaj na piku bi mi jedino pasalo...

huhhh komplikacija matero:icon_biggrin: ajd bumo vidili nesto...:icon_rolleyes:
 
Član
nodiash je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
oces onaj lonac s uvrnutim rorama prema gora kao sto je kod IGYa bio?

ma jok...taj je losh za njega...ovako nesto kao ovaj na piku bi mi jedino pasalo...

huhhh komplikacija matero:icon_biggrin: ajd bumo vidili nesto...:icon_rolleyes:



E drug a šta misliš da kupiš jednog šestaka na kome dođu fabrički dvije izlazne cijevi na loncu :icon_smile:
 
Član
elmo je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
oces onaj lonac s uvrnutim rorama prema gora kao sto je kod IGYa bio?

ma jok...taj je losh za njega...ovako nesto kao ovaj na piku bi mi jedino pasalo...

huhhh komplikacija matero:icon_biggrin: ajd bumo vidili nesto...:icon_rolleyes:



E drug a šta misliš da kupiš jednog šestaka na kome dođu fabrički dvije izlazne cijevi na loncu :icon_smile:



To je onda serijski nije TUNING ! :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top