mala gradska "jurilica" za koju ne treba vozačka?

mala gradska "jurilica" za koju ne treba vozačka?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
erol_brcak je napisao(la):
A jeste navalili "za te pare",pa furka auta i nije njegova ektremno velika snaga i brzina,nego to sto ga mozes "cerat" vec sa 16 godina. U Bosni nema boga da uspije ovaj proizvod,ali u nekim normalnim,zapadnim zemljama,sto da ne ;)

evo ja bi ga prvi uzeo al ko sto sam rekao 18000 je mnogo, 3000 plafon:D i normalno da bi ljudi dali prije te pare eto lupam za pasata s kojim dobijaju vise prostora gepek itd nego za ovaj neupotrebljivi sepet koji je dobar jedino za tinejdzere i za krace gradske relacije
 
Član
Kupis Gplfa dvojku a za ostalpo para tih nesto vise od 10 0000 sto ti ostane podmicujes nase policajce kad te zaustave bez vozacke i provodis se ko cojk ....:lol::lol::lol::cool:
 
vladica85 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
A jeste navalili "za te pare",pa furka auta i nije njegova ektremno velika snaga i brzina,nego to sto ga mozes "cerat" vec sa 16 godina. U Bosni nema boga da uspije ovaj proizvod,ali u nekim normalnim,zapadnim zemljama,sto da ne ;)

evo ja bi ga prvi uzeo al ko sto sam rekao 18000 je mnogo, 3000 plafon:D i normalno da bi ljudi dali prije te pare eto lupam za pasata s kojim dobijaju vise prostora gepek itd nego za ovaj neupotrebljivi sepet koji je dobar jedino za tinejdzere i za krace gradske relacije

Vladica,Vladica :D ne kontas bit,normalno da ovaj sepet ne vrijedi tolike pare ako ga uporedjujes sa "normalnim" autom,ali eto taj passat u primjeru tvom dzabe da ima 1000 ks,1000 litara obujma gepeka,da ide 1000 na sat kad sa 16 godina ti to nista ne znaci jer nemas vozacku ;)

U tome lezi vrijednosta ovog cuda,iako naravno jeste preskup i ko sto si reko vrijedi top 6,7 hiljada kmica ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
A jeste navalili "za te pare",pa furka auta i nije njegova ektremno velika snaga i brzina,nego to sto ga mozes "cerat" vec sa 16 godina. U Bosni nema boga da uspije ovaj proizvod,ali u nekim normalnim,zapadnim zemljama,sto da ne ;)

evo ja bi ga prvi uzeo al ko sto sam rekao 18000 je mnogo, 3000 plafon:D i normalno da bi ljudi dali prije te pare eto lupam za pasata s kojim dobijaju vise prostora gepek itd nego za ovaj neupotrebljivi sepet koji je dobar jedino za tinejdzere i za krace gradske relacije

Vladica,Vladica :D ne kontas bit,normalno da ovaj sepet ne vrijedi tolike pare ako ga uporedjujes sa "normalnim" autom,ali eto taj passat u primjeru tvom dzabe da ima 1000 ks,1000 litara obujma gepeka,da ide 1000 na sat kad sa 16 godina ti to nista ne znaci jer nemas vozacku ;)

U tome lezi vrijednosta ovog cuda,iako naravno jeste preskup i ko sto si reko vrijedi top 6,7 hiljada kmica ;)

ma znam ja na koju si ti bit mislio zato sam i stavio na kraju da je dobar za maloljetne tinejdzere i za kratke gradske relacije da se ustedi
 
Ima ovoga u Italiji vozaju ljudi, ima ih presli i po 80 000km. Samo skupi su, za 4-5000 eura (koliko kostaju otprilike par godina stari) moze se kupiti ocuvan AR 147 sa svom mogucom opremom, a to italijan uvijek radije uzima. A ovo sto Erol kaze da uspijeva na zapadu, pa bas i ne. Slabo ovo kupuju 16-godisnjaci, vec ljudi koji zive u malim, uskim ulicama u centru grada.
 
Ma nisam rekao da uspijeva,nego da bi moglo da da uspije ;) Ja sam konto da je ovo novi proizvod,a ne neki koji je vec odavno na trzistu ;)
 
G

GoPlay

ma kod nasih pajkana ti ne gine kazna za vozacku ako je nemas :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top