Majmunska posla

Majmunska posla

Član
ma lavlja kandza majka...ako ce ga drpit',moze ga samo slepom odvuci :D
nisam nikad cuo da je nekome "punulo" auto a da je imao lavlju...
 
Član
Shelby je napisao(la):
ma lavlja kandza majka...ako ce ga drpit',moze ga samo slepom odvuci :D
nisam nikad cuo da je nekome "punulo" auto a da je imao lavlju...

:lol::lol: Ja gledao volane otkinute na njima lavlja jos zakljucana stoji! :lol::lol: Lavlja je vec smijesna postala,bilo je davno na tv kada je uhapsena neka grupica sa pripremljenim "univerzalnim" volanom koji stave kad otikunu ovaj sa lavljom! ;)
 
Početnik
meni su jednom ukrali dodge neon...jbga ti auti se najvise krali ovde
ukrali jednom i vratila ga policija
drugi put mi kupili tu kandzu stavili i opet nakon mjesec dana okusali ukrast...al stari pametan pa stavio prekidac ispod volana da ne moze upalit svako
al tad su prekinuli volan al im nije uspjelo :lol::lol:
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
ma lavlja kandza majka...ako ce ga drpit',moze ga samo slepom odvuci :D
nisam nikad cuo da je nekome "punulo" auto a da je imao lavlju...

:lol::lol: Ja gledao volane otkinute na njima lavlja jos zakljucana stoji! :lol::lol: Lavlja je vec smijesna postala,bilo je davno na tv kada je uhapsena neka grupica sa pripremljenim "univerzalnim" volanom koji stave kad otikunu ovaj sa lavljom! ;)

evo prvi put cujem,a jbli sve svoje sta nece sve smislit :icon_mad:
nista ljudi,kad parkirate auto,bodljikavu zicu razapet oko auta,postaviti koju nagaznu minu...u auto nekog kera bjesnog ubacit...i mirno spavat' :lol:
 
Član
Shelby je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
ma lavlja kandza majka...ako ce ga drpit',moze ga samo slepom odvuci :D
nisam nikad cuo da je nekome "punulo" auto a da je imao lavlju...

:lol::lol: Ja gledao volane otkinute na njima lavlja jos zakljucana stoji! :lol::lol: Lavlja je vec smijesna postala,bilo je davno na tv kada je uhapsena neka grupica sa pripremljenim "univerzalnim" volanom koji stave kad otikunu ovaj sa lavljom! ;)

evo prvi put cujem,a jbli sve svoje sta nece sve smislit :icon_mad:
nista ljudi,kad parkirate auto,bodljikavu zicu razapet oko auta,postaviti koju nagaznu minu...u auto nekog kera bjesnog ubacit...i mirno spavat' :lol:
I nakraju negdje zuris i sam sebe ubijes hehe zaboravis da si postavijo:lol::lol:;)
 
Top