Maistor za Fiata - Sarajevo?

Maistor za Fiata - Sarajevo?

Da htio sam to napisati ako vec nisam jer onako izgleda kao da zacepi pa otvori i sve tako al nisam vise pametan
Druze vjeruj da mi je isto se to desavalo zakuca je u crveno ja stanem vrati se na sredinu nekad brze nekad sporije nekad vozim 2 kilometra nista sve uredno..nekad u kilometru se 2 puta pregrije.mjenjo sam i termostat i opet bilo isto i na kraju vodenu pumpu popucale one ko lopatice od plastike bile
 
E svasta ako je to veliki servis radjen na 120 a sad ima 150.000. Jel se to moze kako provjeriti prije skidanja ili bas moram namjenski sve rastaviti
 
Samo da dodam, i meni se dešavalo isto, samo na dizelu. Raspale se lopatice na vodenoj pumpi, bile plastične. Doduše Renault je u pitanju, nije Fiat :D
 
Član
iskjucio bih odmah pumpu,citam da covjek vozi 15-20 dana pa belaj....da je pumpa imao bi stalno problem,a kad se to desi provjeri crijeva toplo hladno,lako ces znati da li je termostat...
 
Da da vozio sam i eto bilo je kao do senzora temeprature to zamjenim kroz 10-15 dana opet , odem onda kazu mi kazaljka poludila istrajem u tome da nije jer se onda ne bi ventilatori palili i sl i odradi ozraku sistema i bilo evo 15stak dana opet sve ok i juce opet zakuca kazaljka. Opet mislim da je termostat jer kad se to desi cujem kako voda klokoce dok prije nisam cuo nikako , a sad sa druge strane oba crijeva sam provjeravao oba su vruca. Najgore sto je auto kod prijasnjeg vlasnika stajao skoro godinu dana i do sad sam namjenjao svega samo me sad ovo handri
 
Top