Maistor za Fiata - Sarajevo?

Maistor za Fiata - Sarajevo?

Ajmo raja ako neko zna nekog dobrog maistora u Sarajevu za Fiate da predlozi.
Imam problem svaki put ga rijesim , bude dobro 7-15 dana i opet a pare dajem svaki put , treba mi neko iskusan da mi napravi ovo smece
 
Pinki ne sluti ziv bio :D Vazi obletit cu te maistore. Mislim da je terostat ali vidjet cemo kod mene nekad zakuca nekad krene da se penje i isto kao samo da otvori vrati se na pola gdje treba biti pa se opet pocne penjati
 
Ako uspijem naći broj od majstora, koji je meni nakon bruku majstora uspio riješiti problem, javnem ti. Momak ima radionicu tamo u onom dijelu bojnika/dogloda, znam doći do nje al' ne znam kako se tačno mjesto zove, mogu ti nacrtati na karti :D Radio je u Fiatovom servisu i onda je otvorio svoj servis.
 
koji ti je fiat u pitanju..meni je u stila 1.8 16v isto se desavalo da temperatura zakuca bilo mi do vodene pumpe polomile se one lopatice unutra i nije voda kruzila..nekad predjem 500m zakuca a nekad 2 kilometra pa zakuca...pa eto ako ti moze sta pomoci
 
koji ti je fiat u pitanju..meni je u stila 1.8 16v isto se desavalo da temperatura zakuca bilo mi do vodene pumpe polomile se one lopatice unutra i nije voda kruzila..nekad predjem 500m zakuca a nekad 2 kilometra pa zakuca...pa eto ako ti moze sta pomoci
Kod mene je 1.2 16V , ovo je do sada treci put da mi se desava , prvi put mi je komp izbacio senzor temeprature , zamjenim to odradim bude dobro 10tak dana , poslije toga opet se desi isto odem i bilo lufta u sistemu bilo zraka , ozraci naspe vode sve ok evo 15-20 dana vozio super i juce opet samo zakuca kazaljka. Da je do pumpe bilo bi stalno i kad to odradimo. Sinoc kad sam vozio bas sam pratio , temp se pocne penjati dodje skoro do crvenog onda isto kao da probije vrati se na sredinu gdje treba biti i tako opet polako se penje i onda opet kao probije vrati se na sredinu haos zivi. I da pored svega toga gori mi lampica od ulja a ulja uredno ima i sve ok , kazu mi da se mozda kruska od ulja zacepila pa moram i to da odradim samo ne znam jel moze biti i to nesto povezno jer ta lampica kako joj prahne se i upali :D
 
Top