Maglenke bez kratkih svjetala Golf 2 ??

Maglenke bez kratkih svjetala Golf 2 ??

Član
Drugo je što mi živimo na divljem zapadu. Da bi xenon bio legalan moraš imati automatsku nivelaciju farova i perače farova.
potpisujem to sto si rekao..ali tako je u Hrvatskoj ,mozda i u Srbiji i svim normalnim zemljama....kod nas to nije navedeno u zakonu..u nas je zakon iz Bog te pitao kojeg vakta kad je jedina sijalica koja je postojala halogena i ona se podrazumijeva kao jedina tako da nigdje ne pise koja vrsta sijalica ide u svjetla...zato te niko i ne moze peglat od policije ;)
 
Član
cuj da ne troši xenone, pa nije sijalica 100KM pa da je stedis. stvarno ne kontam. da si rekao da štediš alternator i gorivo zbog upaljenih svjetala pa bi mogao shvatiti ali sijalice stvarno ne kontam.
evo da i tebi objasnim....posto su u nas "kvalitetni" xenoni na trzistu i zna se desit ponekad da se upali samo jedna sijalica a ja to po danu ne vidim i onda vozim sa upaljenim jednim svjetlom i onda da ja nebi svaki put morao izlazit iz auta i provjeravat jesam li svjetla upalio eh zbog toga najvise..po noci je druga priča ;)
pa sad ces ti reci " nebi se ja tako za*ebavao....." e pa ja bi :D
 
Član
Ako se jedan ne upali vidi balaste :D Meni vise smeta ma na +35 da mi gore sijalice i jos vise griju far nego sto ce krepat xenoni od 50KM... imam losa iskustva s nekim topljenjima :D
 
Član
Ako se jedan ne upali vidi balaste :D Meni vise smeta ma na +35 da mi gore sijalice i jos vise griju far nego sto ce krepat xenoni od 50KM... imam losa iskustva s nekim topljenjima :D
ma nema druze sta izgorit u faru u G2.. Bosch-ovi su pa se ne sikiram :D ..predpostavljam i ja da su balasti...rade super pale se normalno i onda odjednom nekad nece pa moram vise puta palit-gasit da nadodje i upravo zbog toga pocrkat ce pa je*aji ih onda :D
 
Član
evo da i tebi objasnim....posto su u nas "kvalitetni" xenoni na trzistu i zna se desit ponekad da se upali samo jedna sijalica a ja to po danu ne vidim i onda vozim sa upaljenim jednim svjetlom i onda da ja nebi svaki put morao izlazit iz auta i provjeravat jesam li svjetla upalio eh zbog toga najvise..po noci je druga priča ;)
pa sad ces ti reci " nebi se ja tako za*ebavao....." e pa ja bi :D
kupis kvalitetnije jednom pa ne razmisljas o tome hoce li se ili neće upaliti. Ako ti treba nešto kvalitetnije javi se, broj je u potpisu.

LP
 
Top