M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

niksa je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
sta na 3.34, mislis na ovu posudu, sto je kao "prljavo smedkasta", pa upada u oci :icon_question: :D

izgleda da nismo isto sexualno orjentisani cim ne vidis ono sta ja vidim :icon_eek:
:lol::lol::lol:

Pogledaj mu boju felni na avataru sve ce ti biti jasno:D
Petica je san snova:cool:
 
RE: M 5

Piki my friend, odlican video..Kad ces u moje/nase krajeve? Ili se vec bio? :O Javi se obavezno! Pozdrav mom zemljaku!
 
Član
RE: M 5

erol_brcak je napisao(la):
Dobar video, hvala sto i mene ubaci ;)

zaslužio si , he he , pozzz

roki_actros je napisao(la):
Piki my friend, odlican video..Kad ces u moje/nase krajeve? Ili se vec bio? :O Javi se obavezno! Pozdrav mom zemljaku!

Zadnji put kad sam bio zvao sam te a i sljedeći put aBd biće vremena i da se vidimo, pozdrav veliki;)
 
Legend
RE: M 5

komsiluk.......ovdje je sve receno kakvo je auto....nema smisla ponavljati,zna se,strahota na cesti + tvoje odrzavanje i ulaganja koje bi malo ko......svaka cast po ne znam koji put...

vozi li se preko zime? :) radije ga konzerviraj steta je
 
Član
RE: M 5

Amer-civic je napisao(la):
extra auto da se navozas i sretno

tnx frendu ;)

enesss je napisao(la):
komsiluk.......ovdje je sve receno kakvo je auto....nema smisla ponavljati,zna se,strahota na cesti + tvoje odrzavanje i ulaganja koje bi malo ko......svaka cast po ne znam koji put...

vozi li se preko zime? :) radije ga konzerviraj steta je

hvala komšo , ne sekiraj se još on meni nije pokisao , bio sam par subota u Cazinu al nikako da naletim na golfa, pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top