M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

Mislim da mu je najbolje vrijeme bilo 14,6s, kad je vozio u klasi 14, izgubio je od plavog Golfa keca iz Tuzle, kec je imao tu voznju vrijeme 14,2s...

A zvuk BMWa je stvarno dobar i auto pravo fino izgleda, ocuvan :cool:
 
Član
RE: M 5

Jao kako ga rinaldo gazi, ja mislio da on cuva bengu...

Svaka cast drug, gledao sam ga jucer i dzigere su mi se stresle od onog zvuka!
 
Član
RE: M 5

tnx svima, jučer sam tri potezanja odvezao nisko 15 i kad je krenulo po klasama išao sam pun tak da sam odvezao 14,6 i probiuo u 14 a u duelu sa kecom sam napravio red light , jbg , sve u svemu ja sam došao na SR radi druženja i obzirom da je moj auto bio jedan od rijetkih stock ja sam zadovoljan i kako je išao na onakvoj podlozi...
 
RE: M 5

Eo da i ja napisem i da se zahvalim Rinaldu sto je u duelu sa mnom probio u 14 :D

Uglavnom,Bimmer izgleda i ide i glasa se strasno,svaka cast,nevjerovatno mi je bilo kad je digo haubu i reko da je 99. god. :icon_eek:

Svakako mi je cast bila utrkivat se ,pa cak i drzat prvom i drugom sa tako ljutim strojem,zao mi je sto sam se zajebo kod saltanja u trecu,bas me zanima koliko mi to M5 bjezi :cool:

Pozdrav druze od Brcaka,jel skinulo koju stotinku ono olaksavanje ? ;)
 
Član
RE: M 5

erol_brcak je napisao(la):
Eo da i ja napisem i da se zahvalim Rinaldu sto je u duelu sa mnom probio u 14 :D

Uglavnom,Bimmer izgleda i ide i glasa se strasno,svaka cast,nevjerovatno mi je bilo kad je digo haubu i reko da je 99. god. :icon_eek:

Svakako mi je cast bila utrkivat se ,pa cak i drzat prvom i drugom sa tako ljutim strojem,zao mi je sto sam se zajebo kod saltanja u trecu,bas me zanima koliko mi to M5 bjezi :cool:

Pozdrav druze od Brcaka,jel skinulo koju stotinku ono olaksavanje ? ;)

Hvala druže , žao mi je što nisi bio prvi u klasi a mogao si jer auto ti je ludo ! Svi znamo da je kilaža važna koliko i PS tak da sam ja sa svojih 2 tone bio i po tri puta teži od nekih, bitno je druženje , pozzz
 
Član
RE: M 5

bitno je druzenje naravno samo sta M5 ima viska snage :) i tesko je pravilno startati jos ako je pdloga losa....
ali da se on navuc da ode ispod 14 da ima neke slickove nazad. ali nije to trka za m5 on je rodjen za autoban i tamo je ubojica :)
 
Član
RE: M 5

bmwscaner je napisao(la):
bitno je druzenje naravno samo sta M5 ima viska snage :) i tesko je pravilno startati jos ako je pdloga losa....
ali da se on navuc da ode ispod 14 da ima neke slickove nazad. ali nije to trka za m5 on je rodjen za autoban i tamo je ubojica :)

u pravu si za start , čak je i druga kritična pod punim gasom , tek u trećoj grabi bez proklizavanja i naravno da ga to usporava ali ne zamaram se s tim, na 402 idem čisto rekreativno i na pamet mi ne padaju nikakve modifikacije auta u tom smjeru,pozzz

-Suki- je napisao(la):
kad imas m5 najmanje se zamaras sa vremenom n 402 :cool:

ne moraš biti vidovit da bi to skontao , he he , pozzz
 
Član
RE: M 5

-Suki- je napisao(la):
sta ce mu biti,nije kadet da mu se trap otkine......

ne nagovaraj me i ovako dadoh svaku marku na njega , he he , ako bi se ti isprsio kao sponzor nekih 30-tak hiljada pa da ga dignemo na 1000 ps i olakšamo , e onda bismo mogli imati i klasu 9 sec
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top