M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

OggyBoy je napisao(la):
:cool:

Ne znam šta da kažem, oduševljen sam i onda bio u kratkoj vožnjici, ne smijem zamisliti kako ide sad. U zdravlju potrošio na hiljade boca i isto toliko "gastarbajtera" oduvao sa ceste u "njihovim" premoćnim rent-a-car mašinama!!!:123:

tnx frendu , ;)
 
RE: M 5

Druze,vidim BMW se danas uglancao u mom komsiluku opet :lol: :123: Mislio sam svratit,da vidim tu bočicu nazad,ali bilo vas nekak previse :icon_biggrin:
 
Član
RE: M 5

renault_fan je napisao(la):
Druze,vidim BMW se danas uglancao u mom komsiluku opet :lol: :123: Mislio sam svratit,da vidim tu bočicu nazad,ali bilo vas nekak previse :icon_biggrin:

Vidio sam kad si prošao , trebo si stat na cugu ...
 

LSD

Član
RE: M 5

a piki....i ti ugradio plin...ajd neka si nije sramota....
zaklinjem te kad budes s njim vamo javi se.. :D
 
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
Druze,vidim BMW se danas uglancao u mom komsiluku opet :lol: :123: Mislio sam svratit,da vidim tu bočicu nazad,ali bilo vas nekak previse :icon_biggrin:

Vidio sam kad si prošao , trebo si stat na cugu ...

a ebg kazem ti previse vas nekako,a ja ne volim u guzvu hehehe :lol:
 
Član
RE: M 5

LSD je napisao(la):
a piki....i ti ugradio plin...ajd neka si nije sramota....
zaklinjem te kad budes s njim vamo javi se.. :D

u Nedjelju krećem za Tz par dana pa možemo se dogovorit na cugu da odemo , pozzz

renault_fan je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
Druze,vidim BMW se danas uglancao u mom komsiluku opet :lol: :123: Mislio sam svratit,da vidim tu bočicu nazad,ali bilo vas nekak previse :icon_biggrin:

Vidio sam kad si prošao , trebo si stat na cugu ...

a ebg kazem ti previse vas nekako,a ja ne volim u guzvu hehehe :lol:

ma kakvi previše , par znatiželjnika se skupilo i dečki sa praone...

ovo je previše

dynomievec.th.jpg
[/URL][/img]
 
Član
RE: M 5

pozdrav drug,jesi mozda ti danas prosao oko 13-14h kraj Mute,onog kafica u Bihacu...:D
"EMA" necu ni komentarisat,perverzija ziva ;)
 
Član
Darker je napisao(la):
Rinaldo...druze po Bavariji :))) koje su ti gume sada na M5?Mislim na proizvodjaca?

Good Year , Eagle F1, asymetric. Odličan pneumatik pogotovu po mokrome , prošle godine sam kupio i dobro su se pokazale tak da sam neki dan iste uzeo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top