M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

sta reci osim vrh vrhova sretno druze i cuvaj tu azdaju malo je danas ovako dobri bembara na nasim cestama a jos i M5
 
RE: M 5

Oj sto ima ljubomornih hejtera u pm,znam da sam dosadan sa tim,ali ko to dade 2 zvjezdice na ovakav auto jbt ne mogu vjerovat.

Uglavnom druze ovo ne treba komentirati,nisam ljubitelj velikih auta,ali znam da se ovdje radi o vrhunskom auticu tako da sretno i uzivaj ;)
 
Član
RE: M 5

Hvala svima, auto je kupljen prije 2 mj iz Bugojna, u perfektnom je stanju, prešao 96 000 km , dosta dodatne opreme što ću kad budem imao više vremena napisati , izdvojio bih eisenman auspuhe i trodjelne oz mito felge, 294 kw , 4941 kubika, V8 ,skinuta blokada, auto je kupljen u njemačkoj gdje je bio policijski presretač , imao je stroboskope kad je došao u BiH, prijašnji vlasnik tvrdi da je dignut na 480 ks ali nisam radio dyno test jer mi je to sad nebitno , meni je i 400 ks sasvim dovoljno, pozdrav svima...
 
Član
RE: M 5

o komso dobar BMW moracu jednom kad te vidim pokazati sliku tvog BMWa prije neki 5-6 godina ja ga vidio u Zagrebu bio parkiran pokraj mene a za zvuk i uopste auto nemam rijeci nego samo:cool::cool::cool:
 
Član
RE: M 5

Dobar bmw, jedan je se par puta vozao po novom travniku, isti ovakav pa je moguce da je to taj...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top