M5 Nitro

M5 Nitro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije da bi to ikad uradio na tako rijetkom autu, al hajd, valjda bude pozitivno iskustvo sa tim.

Tebi bi mnogo vise neke bolje gume dale, nego taj NOS. Jer tvoj auto tvornicki vozi 13,5 na 402 metra, a vozio si u TZ ak se ne varam skoro sekundu sporije. Ja bi prvo nasao tu sekundu, il u autu il u svojoj voznji, pa onda ganjao NOS. Ovako bi i sa NOS-om mogao to vrijeme voziti, NOS ide kad iskoristis ostale opcije...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Nije da bi to ikad uradio na tako rijetkom autu, al hajd, valjda bude pozitivno iskustvo sa tim.

Tebi bi mnogo vise neke bolje gume dale, nego taj NOS. Jer tvoj auto tvornicki vozi 13,5 na 402 metra, a vozio si u TZ ak se ne varam skoro sekundu sporije. Ja bi prvo nasao tu sekundu, il u autu il u svojoj voznji, pa onda ganjao NOS. Ovako bi i sa NOS-om mogao to vrijeme voziti, NOS ide kad iskoristis ostale opcije...

u pravu si za tvorničke podatke ali dodaj na to reakciju i loš asfalt i eto ti sekunde , uostalom već sam rekao da nitro nisam ugradio zbog SR-a , SR posjećujem kad mogu zbog druženja , nikakvih ambicija nemam , tnx na savjetima , razmislit ću o gumama , pozzz

lov2xlr8 je napisao(la):
uh,mogu mislit kako ce tek da ide sa nitrom :):)
nek je sa srecom s nitrom :):):cool::cool:

tnx frendu ;)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Nije da bi to ikad uradio na tako rijetkom autu, al hajd, valjda bude pozitivno iskustvo sa tim.


M5 uopće nije tako rijedak auto i ne vidim zašto mu nebi stavio nitro ako mu je to želja

samo ti to stavi i nabaci neki filmić da vidimo kako to ide;)
 
Član
Radi se na M-u ... danas bio kod Sinise u garazi. Pregledao sam autic detaljnije i mogu samo potvrditi ono sto se i do sad vidjelo na slikama ... ;)

Samo napred ... nema tog osjecaja koji se moze porediti sa tim kad te stotinjak i kusur konja sutne u guzicu!
 
Član
HrSupra je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Nije da bi to ikad uradio na tako rijetkom autu, al hajd, valjda bude pozitivno iskustvo sa tim.


M5 uopće nije tako rijedak auto i ne vidim zašto mu nebi stavio nitro ako mu je to želja

samo ti to stavi i nabaci neki filmić da vidimo kako to ide;)


što volim kad ljudi realno gledaju na svijet oko sebe, ;)

bit će klipova sigurno , pozzz
 
Član
mtopic je napisao(la):
Radi se na M-u ... danas bio kod Sinise u garazi. Pregledao sam autic detaljnije i mogu samo potvrditi ono sto se i do sad vidjelo na slikama ... ;)

Samo napred ... nema tog osjecaja koji se moze porediti sa tim kad te stotinjak i kusur konja sutne u guzicu!

+ 400 standarnih.:D :123:
 
Član
mtopic je napisao(la):
Radi se na M-u ... danas bio kod Sinise u garazi. Pregledao sam autic detaljnije i mogu samo potvrditi ono sto se i do sad vidjelo na slikama ... ;)

Samo napred ... nema tog osjecaja koji se moze porediti sa tim kad te stotinjak i kusur konja sutne u guzicu!

tnx frendu , slažem se , nisam se ja tek tako odlučio za nitro , svidjelo mi se to ZLO

OggyBoy je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Radi se na M-u ... danas bio kod Sinise u garazi. Pregledao sam autic detaljnije i mogu samo potvrditi ono sto se i do sad vidjelo na slikama ... ;)

Samo napred ... nema tog osjecaja koji se moze porediti sa tim kad te stotinjak i kusur konja sutne u guzicu!

+ 400 standarnih.:D :123:

400 + 150 nitra + SM chip , pa moglo bi se zaokružiti na 600 :icon_smile:
 
Član
rinaldo je napisao(la):
400 + 150 nitra + SM chip , pa moglo bi se zaokružiti na 600 :icon_smile:

Tako nešto.:D

A jbm ti život, moraćeš duplo registraciju plaćati zbog gužvanja asfalta.:123: :lol:
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
Nije da bi to ikad uradio na tako rijetkom autu, al hajd, valjda bude pozitivno iskustvo sa tim.

Tebi bi mnogo vise neke bolje gume dale, nego taj NOS. Jer tvoj auto tvornicki vozi 13,5 na 402 metra, a vozio si u TZ ak se ne varam skoro sekundu sporije. Ja bi prvo nasao tu sekundu, il u autu il u svojoj voznji, pa onda ganjao NOS. Ovako bi i sa NOS-om mogao to vrijeme voziti, NOS ide kad iskoristis ostale opcije...

razumije se coek, na internetu procito...
 
muha je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Nije da bi to ikad uradio na tako rijetkom autu, al hajd, valjda bude pozitivno iskustvo sa tim.

Tebi bi mnogo vise neke bolje gume dale, nego taj NOS. Jer tvoj auto tvornicki vozi 13,5 na 402 metra, a vozio si u TZ ak se ne varam skoro sekundu sporije. Ja bi prvo nasao tu sekundu, il u autu il u svojoj voznji, pa onda ganjao NOS. Ovako bi i sa NOS-om mogao to vrijeme voziti, NOS ide kad iskoristis ostale opcije...

razumije se coek, na internetu procito...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Video ga neki dan kad ga je srdjo vozao po gradu auto predobro izgleda a zvuk je brate da se najezis kako radi.....
 
Nitro na M5-ici je kao kad jebes miss univerzuma a ujedno ti ga prva pratilja dudla...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

samo jos malo da sredis izgled i eto ti savrsenstva,evo prijedlog :D :

 
Član
bmw e30 je napisao(la):
Video ga neki dan kad ga je srdjo vozao po gradu auto predobro izgleda a zvuk je brate da se najezis kako radi.....

Uhhh moja kuca je oko 500m od glavne prometnice, jucer ja farbam neke cijevi, piki ga zavrnu meni boja spala sa cijevi pa sve ispocetka morao heheheh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top