M5 Nitro

M5 Nitro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
coyotus bastus je napisao(la):
muha je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Nije da bi to ikad uradio na tako rijetkom autu, al hajd, valjda bude pozitivno iskustvo sa tim.

Tebi bi mnogo vise neke bolje gume dale, nego taj NOS. Jer tvoj auto tvornicki vozi 13,5 na 402 metra, a vozio si u TZ ak se ne varam skoro sekundu sporije. Ja bi prvo nasao tu sekundu, il u autu il u svojoj voznji, pa onda ganjao NOS. Ovako bi i sa NOS-om mogao to vrijeme voziti, NOS ide kad iskoristis ostale opcije...

razumije se coek, na internetu procito...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ahahahhahahhahhahhaha:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

svaka cast na ovome poduhvatu
 
Član
hvala svima , puno se radilo na autu , legao je nitro, nove gume, krov i vanjske lajsne u carbon foliju , sutra se puni boca i mapira na nitro. Bit će slika uskoro . Roky u tz sam od 24-og pa se vidimo
 
Član
ljepo bi bilo da ti ovu temu ubace u tvoju garažu

nebi bilo loše kad bi sjele i neke crne felge i crna prednja maska na to sve :icon_smile:
 
Član
nisam stjeo da komentarisem dok nebude neki video al nishta od videa izgleda :icon_cry:. sta si skrt daj taj video!!!! :lol:
nek je sa srecom !!!
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Umjesto da ugradiš plin u tu aždaju...

Nemam riječi:icon_question:
ugraditi plin u M5 je isto ko da sjedis u slasticarni i jedes go*no umjesto kolaca
M je napravljen da guta cisti benzin i samo u takvom se moze propisno uzivati a ne vidis ''naturpijanu'' peticu a iza smrdi ko da je prosao pokvaren rešo firme gorenje :D

Kralj :)
 
Legend
rinaldo je napisao(la):
Hvala svima , svakako da ću koliko stignem posjećivati i SR događaje ali to nije razlog što sam se odlučio na ugradnju nitra , jednostavno želim ponekad više zabave pogotovu ljeti kad naša naturalizovana dijaspora dođe na godišnji sa rent-a car- ovima po 400-500 konja, neko upita koliko košta ( izaći će na 4000 km sa ugradnjom) a naravno da sam se prije toga dobro informisao i posavjetovao sa najboljim stručnjacima jer sam želio 100 % sigurnu opciju za motor. pozzzz svima

nit sam vozio,niti cu lako vjerovatno ikad voziti tako dobar m5 , divim se tvom autu i radovima opcenito kao uvijek do sad.....ali ova lijepa recenica za frajke iz dijaspore,....:lol: to volim cuti,mrzim napuhanke

kako ono kazu , to zadovoljstvo NE MOZE SE KUPITI NOVCEM :lol: :lol: dabogda ti svi gutali prasinu !!

svaka cast komsiluk,ovo sto radis je BRUTALNO!! ;)
 
Član
ja sam iz svog izvadio stari sistem bio neki jeftini sad bi tribo novi sistem ugradit jedno 100 do 150 shot wer sistem neznam di nabavit
 
audis4v8 je napisao(la):
ja sam iz svog izvadio stari sistem bio neki jeftini sad bi tribo novi sistem ugradit jedno 100 do 150 shot wer sistem neznam di nabavit

Pa kod Muhe se raspitaj..
a ovo će da bude strojnica...........:123::123::123::123:
 
Član
preporucujem progresivni kontroler za toliku snagu ako ti vec neko nije to spomenuo...

nece valjat svaki put na stisak gumba zbunit motor s dodatnih 150 ks !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top