M5 Nitro

M5 Nitro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
bmwscaner je napisao(la):
ugraditi plin u M5 je isto ko da sjedis u slasticarni i jedes go*no umjesto kolaca
M je napravljen da guta cisti benzin i samo u takvom se moze propisno uzivati a ne vidis ''naturpijanu'' peticu a iza smrdi ko da je prosao pokvaren rešo firme gorenje :D

to brate , i ja sam istog misljenja :cool::cool::cool: , samo benzin hebo vas plin , os' da malo trosi kupi golfa :D
 
Član
:cool:

Too, care!;)

Imam neki osjećaj da ćeš morati svratiti do Laktaša, usput ti je, kao i prošli put.:D

:123:

Pozdrav, drug!:icon_biggrin:
 
Početnik
Da nece biti kakvo ispucavanje u Vrhpolju :p

Stalno si tu a nikad heheheh ....


:D:D:D




JAVIII SEEEE :lol:










ps..... Cestitam i sto vise kilometara da predjes s ispucavanjem nitraaa
 
Član
Hvala svima , svakako da ću koliko stignem posjećivati i SR događaje ali to nije razlog što sam se odlučio na ugradnju nitra , jednostavno želim ponekad više zabave pogotovu ljeti kad naša naturalizovana dijaspora dođe na godišnji sa rent-a car- ovima po 400-500 konja, neko upita koliko košta ( izaći će na 4000 km sa ugradnjom) a naravno da sam se prije toga dobro informisao i posavjetovao sa najboljim stručnjacima jer sam želio 100 % sigurnu opciju za motor. pozzzz svima
 
Član
tnx svima , M5 je danas ostavljen u gradišci kod Dr. Srđana i g-dina Siniše Baste da se to složi aBd do petka :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top