M5 Nitro

M5 Nitro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo dragi forumaši da podjelim s Vama divnu vijest ( a nije prvo-aprilska šala) da sam odlučio malo se pojačati ugradnjom Wizard Direct Port Wet Nitro sistema koji će mi pružiti dodatnih 150 konjića. Hvala Muhi koji se potrudio da trenutno najkvalitetniji sistem stigne iz Engleske u BiH a od nedjelje je M5 par dana u rukama Dr. Srđana SM.

Svi komentari i dobri i loši su dobrodošli :icon_smile:
 
Član
jesi 'proklet' ..toliki konji i ti jos 150:D :cool:
jel to ozbiljno mislis ganjati SR ili samo iz cejfa kao do sada ?
svaka cast , to ne moze da ne valja ;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Umjesto da ugradiš plin u tu aždaju...

Nemam riječi:icon_question:
ugraditi plin u M5 je isto ko da sjedis u slasticarni i jedes govno umjesto kolaca
M je napravljen da guta cisti benzin i samo u takvom se moze propisno uzivati a ne vidis ''naturpijanu'' peticu a iza smrdi ko da je prosao pokvaren rešo firme gorenje :D
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Umjesto da ugradiš plin u tu aždaju...

Nemam riječi:icon_question:
ugraditi plin u M5 je isto ko da sjedis u slasticarni i jedes go*no umjesto kolaca
M je napravljen da guta cisti benzin i samo u takvom se moze propisno uzivati a ne vidis ''naturpijanu'' peticu a iza smrdi ko da je prosao pokvaren rešo firme gorenje :D

zela je samo bio ironican , kao inace :D
 
Član
@ Zela - Pa i nitro je u neku ruku plin :D

@ Mrva - Sigurno da moze vise progutati, ali posto je direkt port nitro sustav, ne bi ni ja previse forsirao...dosta su bolji od druge varijante, ali imaju puno manju toleranciju greske :icon_rolleyes: Usto sto ce mu vise nitra kad nemoze to prenijeti na podlogu, rasipanje snage bezveze :icon_rolleyes: ...barme je to neko moje balavo amatersko misljenje :icon_biggrin:
 
Kolko je to onda, 550 ks? Sad neam sanse nikakve :D :lol:

Pa bravo, samo se prije tog opskrbi kakvim slikovima, nemoj si dopustit da vozis 15/14 klasu samo radi guma ebemu ;)
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: brate kako ce sad da ide,,,samo naprijed, bit ce klipova imam osjecaj:cool::cool:
 
Član
:D
AnDel je napisao(la):
jesi 'proklet' ..toliki konji i ti jos 150:D :cool:
jel to ozbiljno mislis ganjati SR ili samo iz cejfa kao do sada ?
svaka cast , to ne moze da ne valja ;)

lako se covjek na dobro navikne

dok neki razmisljaju o plinu drugi o nitru :D
svaka cast :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top