M5 Nitro

M5 Nitro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tepSIJA je napisao(la):
preporucujem progresivni kontroler za toliku snagu ako ti vec neko nije to spomenuo...

nece valjat svaki put na stisak gumba zbunit motor s dodatnih 150 ks !

Složio je to Srđan brate da valja , bez ikakvih problema a možda će uskoro ići i nova elektronika ako aBd slijedeće godine uzmem ovo

http://www.esstuning.com/products/E39-M5-VT550-Supercharger-System.html

SašaCRX je napisao(la):
koliko para ti uzimaju za mapiranje?

Ja bih u ovo sipao samo stotku cistu :D

samo super 100 i sipam na OMV , na to gorivo je i mapirano auto
 
Početnik
150ks ide na 5.0 motor i to piki pazi da ne bude u Blokadi ili niskim obrtajima..

@ tepso nije to 1.6 motor , to je 3x toliko i jos malo...
 
Član
rinaldo je napisao(la):
tepSIJA je napisao(la):
preporucujem progresivni kontroler za toliku snagu ako ti vec neko nije to spomenuo...

nece valjat svaki put na stisak gumba zbunit motor s dodatnih 150 ks !

Složio je to Srđan brate da valja , bez ikakvih problema a možda će uskoro ići i nova elektronika ako aBd slijedeće godine uzmem ovo

http://www.esstuning.com/products/E39-M5-VT550-Supercharger-System.html

SašaCRX je napisao(la):
koliko para ti uzimaju za mapiranje?

Ja bih u ovo sipao samo stotku cistu :D

samo super 100 i sipam na OMV , na to gorivo je i mapirano auto



hoćeš izbacit nitro ako uzmaš kompresor?
 
Član
Nema potrebe za izbacivanjem nitra , to su instant konji koji služe samo kad zatreba i u kratkim vremenskim intervalima i aBd kad se sve to složi biće nekih mizernih 700 ps s nitrom , e to je već poticaj da se krene malo u preradu motora (kovanih klipova i sp bregastih) , seta kvačila , možda mjenjača , elektronike , he he , nebo je granica. ugl za sada mi je san i cilj kompresor ali vidio si da košta 5500 eura bez prevoza carine itd , pa vidjet ćemo...
 
rinaldo je napisao(la):
Nema potrebe za izbacivanjem nitra , to su instant konji koji služe samo kad zatreba i u kratkim vremenskim intervalima i aBd kad se sve to složi biće nekih mizernih 700 ps s nitrom , e to je već poticaj da se krene malo u preradu motora (kovanih klipova i sp bregastih) , seta kvačila , možda mjenjača , elektronike , he he , nebo je granica. ugl za sada mi je san i cilj kompresor ali vidio si da košta 5500 eura bez prevoza carine itd , pa vidjet ćemo...

do granapa i nazad , dosta ti :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top