M17 kod Petrolove benzinske

M17 kod Petrolove benzinske

Član
Kad uzmem zapisnik vidjet cu sa garantnim fondom da oni namire stetu, a oni ako hoce nek njih ganjaju. Ja sam sat vremena govorio i njemu i sinu mu da su obojica mogli izginit, otac pijan valjda ne dopire do mozga sin se jadnik trese ko prut mislio sam srce ce ga opalit. Dodje i njihova mater trese se od zime, stvarno su siromasni i nemam srca pa makar i ja malo stetovo da ih ganjam za svaki saraf, nisam takav covjek iako su me dole mjestani pitali koje sam nacije i poceli nesto srat. Od svega mi je najgore sto likovi ne shvataju moju poziciju a i svoju, ne kontaju da sam ga ubio ja nebi bio kriv al valja nosit na dusi covjeka. Da stvar bude gora, kad sam slepo auto dodje tip sa Puntom pijan ko guzica zandari ga parkirase na benzinsku on vozit ne moze, izadje iz auta da pisa hoce na nos da padne, ko zna gdje se napio i odakle vozi i onako udari motoristu udari nekog na biciklu i eto ti belaja ni kriv ni duzan najebes. Ne znam stvarno o cemu ovaj svijet razmislja, dal oni racunaju da imaju sopstvenu porodicu djecu, roditelje da i oni mogu najebat od njihove ruke.
 
Gledaj ti svoje interese...jbga, nisi ti kriv sto su oni siromasni niti sto je maloljetnik vozio. ne daj da te uzmu na to siromastvo a da ti kasnije moras placati popravak.
 
Član
noni je napisao(la):
Ma brate pusti te price sirotinja i ostalo, sirotinja pjeske ide a ne vozi se u autu, gledaj ti sebe da namiris a taj lik ce opet tako uraditi siguran budi..........

Potpis ko kuca, policija, zapisnik, pa osiguranje. Necu da kazem sta te briga za ostale ali tako bi i oni na tebe gledali, samo bi ti rekli sto nisi pazio i gledao kud vozis da si ti kriv a ne bi gledali dal si sirotinja il nisi. Zato i placas osiguranje da bi ti isplatili stetu u ovakvim situacijama, a sad dal su oni siromasni ili nisu to je treca stvar.

Zao je meni svih ljudi ali u ovakvoj situaciji ne znam, nekad mi je bilo zao ali vise nije.

Sta sad on posto je siromasan moze ici okolo i pravit sranja i svi ce mu se sazalit, e oce K... nek se jednom opece pa nece vise, ako je sirotinja sto ne pazi i cuva ono sto ima a ne pravi sranja okolo ?
 
Član
Druze samo ti sebe gledaj,a nece li i taj covjek doci malo pameti,pa nece rizikovati zivot vlastitog djeteta i dati mu da vozi,da su gore prosli kajao bi se cijeli zivot.Ja bi mu zabranio voznju dozivotno.;)
 
Član
Ovo je još malo pa totalka, a ti sad nemaš airbagova, ugrožavaš svoj život i svojih saputnika, nisi ti kriv, i ne trebaš ti da plaćaš (ne mislim samo na pare)... ti svoje traži, a sa njima neka se neko drugi zabavi... moglo se prespavati u autu, moglo se zvati nekog sa vozačkom, ne voziti neregistrovano auto itd... Sretno.
 
Član
Samo je lim polupan a motor kiler i sve ostalo je ok, nzm samo sta je sa servo pumpom i sistemom za upravljanje. Jbg trazicu neam sta drugo nisam lud da placam tudje hirove...
 
Član
Steta auta drug a vidim i suvozacev air bag ti izletio nadam se da ti je sve ok sa ovjesom i da nisi utukao felge nece ovdje bas biti jeftina popravka (djelovi farbanje limarski radovi zračni jastuci hladnjaci +ono sto se ne vidi)u kojem je se to mmjestu dogodilo cuj koje si nacionalnosti:icon_mad::cool:
 
Član
Skoro pa totalka. Ne znam, ali popravka će biti paprena, al' baš paprena. Nadam se da nećeš morati dati iz svog džepa ništa, vidi kako da naplatiš maksimalan iznos, baš je dobro ubijen.
 
Član
jarane moj samo ti gledaj svoju guzicu... on ce hajvan opet po starom kako god okrenes... malcu treba opaliti zabranu do 21 a ocu treba malo zatvora, makar godinu dana (ovo je ravno pokusaju ubistva).... sto se tice stete , ima sigurno 4-5 milja... moj jaran je imao slicnu situaciju sa tim neregistrovanim autom (udes) i uspio je samo pola iznosa da naplati od tog fonda za neregistrovana vozila (ima zakon za to, nemam pojma)... ja bi gledao da namiri se steta (na bilo kakav nacin, prvo osiguranje, ako ne ide onda tuzba) i trazio kazne za ovu dvojicu... pusti price sirotinja kad on ima za auto i za alkohol...
 
Član
Na sud sa njima...naravno, nađeš i nekog dobrog advokata. Imam i ja neregistrovan auto pa ga na vozam nikako, a kamoli pijan. Hajde da je to ogrebotina neka, da se riješi za par stotina maraka, ovako je to pet hiljada dok trepneš.
 
Član
Ma dole u Kladarima kad ides iz Doboja prema Kotorskom gdje je Petrolova benzinska pumpa....Znam da ima 4-5 milja stete sami jastuci i tabla nisu ispod 2-3 milje, haubu cu morat novu nabavit i branik novi, lijevo krilo ispeglat posto je malo udubljeno mozda 2-3 centa..Farove isto nove posto su popucali nosaci..Kiler nije ostecen jedino je ona sina ispred njega skroz savijena..Stetu cu ganjat od tog fonda ako nese oni sve isplatit onda cu okrenit drugu pricu, jer sam im i dole reko ako ste ljudi dogovorit cemo se ako niste idete na ovaj sud ovde ako mi se presuda ne svidi idete u Sarajevo pa se jebavajte sa troskovima.....Jbg nacionalnost je najbitnija cjelo selo doslo ondje poceli se samnom ubjedjivat jedan kaze vako drugi kaze nako a nit su bili nit su vidjeli. Jbg sreca je jedino sto nije bila velika brzina 60 max 70 da je bilo vece najebali bi obojica ja bi svog jos vise razbio a ko zna sta bi sa njima bilo. Pricam im za udes prije 20 dana dole iza seslija kad su se sudarili putnicko vozilo i sleper cisterna, cisterna se prevrnula od udara kaze meni ovaj jedan pa to mi je rodica al nije njoj nista kao vozila je jako auto. Sreca im je da sam ja vozio da nije neko od mojih jarana jer bi sigurno bilo i batina, ko god je doso ne moze vjeorvat jer znaju kako vozim i kolko pazim i na auto i na druge ucesnike u saobracaju. U ovom periodu cim se pocne smrkavat ne treba palit auto i kraj, meni je instrukotr kad sam polago reko ne vozi 5ak i subotu navece, a ja bi dodao ne vozit vikendom s jeseni i zime po mraku. I upravu je covjek bio, ni manjeg saobracaja ni veci budala cuj napio se a 5 sati poslije podne.
 
Druze, moj prijateljski savjet ti je da ODMAH nadjes advokata..Dogovoris sa covjekom da mu platis procentualno od stete..Ustedit ces zivce, vrijeme, a dobit ces 300 % vise odstete nego da se ti natezes sa fondom.. Fond za isplatu steta ce ti dati max. 2.000 KM za ovo, a sa advokatom ces izvuci min. 8.000 KM..Tako da nema potrebe da se brines.
 
Član
Slažem se sa clanom "roki",advokata dobrog i mirna glava.I pusti to siromasan-bogat,u saobracaju su svi isti,nema izuzetaka,a malom zabraniti polaganje,a starom oduzeti vozacku trajno.
 
Član
Imam jedan advokat kucni prijatelj sa nama pa cu se sa njim posavjetovat, al cu prvo ic preko fonda. Najgore od svega je to sto on jednostavno kaze nemam novca odo u zatvor i mirna Bosna, znajuci praksu nasih ljudih i sudova tako ce i bit kako mi se cini. Prinudnom naplatom nista napravio nebi, vidicu sa fondom ispod 5-6 milja necu pristajat jer i ova moja hodnja pjesaka i jebavanje sa vremenom kosta plus steta na autu.
 
Top