M17 kod Petrolove benzinske

M17 kod Petrolove benzinske

Član
Evo nazalost danas sam imao saobracajku. Na srecu nema povrijedjenih ali steta na mom autu je velika, komplet prvi kraj razbijen. Sreca u nesreci je sto mi nije motor razbijen, i sto nisam covjeka udario u vozaceva vrata vec iza tako da su svi prosli bez povreda. Ovo mi je prva saobracajka, u pocetku bio sam ljut vadio dizalicu plako lupo sakom o staklo sam nzm sta bi, zao mi auta znam nisam kriv sekunde glancam lava svaki dan iznutra se sija, greske jedne na njemu nema svaka sijalica radi sve po p.s. Kad sam skonto da mali sto vozi auto ima 15 godina i damu je stari mortus pijan dao volan u ruke jos vise sam se sjebo. Spasila ga neka sadaka da sam udario u njegova vrata il bi ga polomio il bi ga ubio, spasila je i mene neka jer sam namoto komplet u lijevu traku da izbjegnem udes da nisam u njega udario vjerovatno bi se prevrnuo ko zna sta bi bilo sa mnom. Njegovo auto nije registrovano, ljudi siromasni nzm sam sta da radim, da ih tuzim ne mogu nemam srca da im nabijam jos troskova, da dobijem tuzbu znam nemaju odakle platit, sad mi se valja peglat sa drugim osiguranjem.

PS. Prije tog udesa bio je jos jedan u Malom Prnjavoru, ovaj covjek i njegov sin vadili povrijedjene, kazu teske su povrede valjda beba zena i covjek. I ja njemu kazem pa reko jesam ti mogo sad djete ubit, jeste mogli obojica bit u kolicima do zivota kaze on meni onako pijan sve ja to znam al sta mogu. Ja onako gledam u njega sta covjek da uradi kad ti neko kaze nesto takvo :(











Moj savjet svima polako vozite nece bit nikakvih problema, uvjek se desavaju ovakve stvari ali brzina je presudna u svemu. Sinoc bio u Slavonskom Brodu gledam one motoriste konto i ja da polazem ali posle ovog danas ni za zivu glavu, da sam bio sa motorom sad bi bio rahmet 1/1...
 
Član
Ne znam brate šta da ti kazem nadoknadit ce ziva glava sve. Znam kako ti je tako sam ja covjeka udario ni kriv ni duzan.
Gledaj ti sebe da pokrijes za stetu a njih pusti ako je takva situacija vratit ce ti se u dobru.
 
Član
Ma vidicu sa osiguranjem da nesto skontam, jebote sve se u sekundi desilo auto odjednom stade. Jos oni seljaci poceli nesto srat i propitivat jbt umjesto da pomognu komsiji a i meni oni pitaju koje sam nacije sve im ***** nacisticko. Volio bi samo da mi se ovo vise nikad ne desi a i taj mali da skonta da zivot nije igra da finansijski stanu malo na svoje noge jer stvarno bijedno zive. Citav zivotu cu pamtit ovaj Kurban Bajram, da je neki drugi dan pa i nekako nego bas na praznik kad covjek treba da se opusti :(
 
Član
Nek si ti i ostali zivi i zdravi, vjerovatno si i bjesan i sl. Ali samo skontaj sta je sve moglo bit i znaj da u tome ima nesto i dobro, ja vjerujem da se sve s razlogom desi, tako da je ovo mozda i "sreca".. Cuvaj se druze i jedino je covjek bitan a lim ko lim...
 
Član
Ako nemaš za nešto, onda nemoj, a ne rizikovati ubiti nekoga, ili nanijeti štetu... To što su uradili je veoma neodgovorno i u najmanju ruku glupu, i zaslužuje kaznu. Ti gledaj da namiriš svoju štetu.
 
Sto mu je dao da vozi i sto se taj napijao. Mozes ti sada finansijski najebati zbog takih budala. Ja se ne bi sazaljevo iako su sirotinja. A imaju para za pit...Pretpostavljam da ces imati pegle sa osiguranjem i sto ces bez auta biti. Nije ovo nisko budzetna popravka.
Tuzi dok mozes.
 
Član
Ma vidjet cu nesto neko stetu mora namirit, ja je sigurno iz svog dzepa platit necu. Mora bit neko osiguranje koje ce pokrit troskove iako je neregistrovano vozilo. Sva steta na ovome ja samo kazem nedo Bog da je bio motorista ili neko sa slabijim autom, nebi se uopste dobro proveli a nebi dobro bilo ni da je bio kamion ili autobus jer bi razbio ovo vozilo. Ne stigoh pitat malog i njegovog oca kako bi se osjecali da su nekog ubili....
 
Početnik
Bas nezgodna situacija...i ja sam vise puta pustio tako, kontam nemaju, sirotinja, sta ces im...al brate, u ovom tvom slucaju koliko god htio biti human, ispravnije je da se taj doticni kazni posteno, kako ga sljeduje, da ga malo opameti, mozda drugi put ne prodje "dobro" kao sad...
 
Član
ne zna covjek sta bi u toj situaciji:icon_sad:
nista sto ce ti pomoc se ne moze reci, steta je velika jbg,,ali bitno da nema povrijedjenih, gore bi ti bilo da ni kriv ni duzan nosis nekoga na savjesti, opet u jednu ruku sve se dobro zavrsilo,moglo je bit puno gore
namirit ce se steta vec
 
Član
Kod ovakvih situacija ako imas policijski zapisnik bez obzira sto oni nius osigurani tebi zaštitni fon mora isplatiti štatu tako je po zakonu...e sad vjerovatno bi poslije toga teretili krivca za isplaen novac...Sve u svemu bitno je da niko nije stradao ;)
 
Član
Kod ovakvih situacija ako imas policijski zapisnik bez obzira sto oni nius osigurani tebi zaštitni fon mora isplatiti štatu tako je po zakonu...e sad vjerovatno bi poslije toga teretili krivca za isplaen novac...Sve u svemu bitno je da niko nije stradao ;)
 
Legend
Deyo je napisao(la):
Ako nemaš za nešto, onda nemoj, a ne rizikovati ubiti nekoga, ili nanijeti štetu... To što su uradili je veoma neodgovorno i u najmanju ruku glupu, i zaslužuje kaznu. Ti gledaj da namiriš svoju štetu.

I ja se slazem. To sto je on radio je ubistvo sa predumisljajem, maksimalno neodgovorno. Mogo te je ubiti, zamisli da si ti imo zenu u kolima, djevojku djete malo bebu, i da ti tako napravi, na kraju i svoje je sopstveno dijete doveo u opasnost. Trebalo bi da odgovara za svoje postupke. Na stranu pare i steta na kolima.
 
Član
Dobojilija moj ..Slicnu situaciju sam imao , gdje se zapucao u mene kombi ...Siromasni momci , prodaju one stvarcice po markicu po selima..I imao udes prije toga i kaznene bodove..Da zovem policiju , oduzet ce mu vozacku , zaplijenit sve stvari jer ide na crno ..I sjebo sam ga skroz..I nezovnem policiju , i sjebem sebe..Ono sto sam dobio nije moglo biti za ispravljanje , a kamoli za farbanje.. :) tako da...situacija nije fina..Hoces da ispadnes covjek , a sjebes sebe.. :))
 
Član
Ma brate pusti te price sirotinja i ostalo, sirotinja pjeske ide a ne vozi se u autu, gledaj ti sebe da namiris a taj lik ce opet tako uraditi siguran budi..........
 
Top