M17 kod Petrolove benzinske

M17 kod Petrolove benzinske

Taj covjek nema nikakve veze s tobom..Jesi li ti dobio policijski zapisnik? Tebi ce TVOJE osiguranje isplatiti stetu a oni ce opet uzeti iz fonda za neregistrovana vozila..Nakon toga fond ce tuziti tog covjeka sto je tebe udario, i on ce s njima postici nagodbu kako ce vraititi novac koji su oni tebi dali. Da li ce to biti u ratama (ukoliko ima novcana primanja), da li ce to biti prinudna naplata, pljenidba ili sl. Ti ODMAH nadji advokata koji se bavi iskljucivo SAOBRACAJEM! Ne uzimaj advokata univerzalca, jer ovi koji se bave saobracajem znaju cake..Tebi je u cilju da vratis svoje vozilo u prvobitno stanje..Imas dobre stete, i ne zanima te nista drugo. OK razumijem teska situcacija, bijeda, nema para, sve OK..Ali sta ces u saobracaju pored svih tih okolnosti? I jos pijan? Ja bih ubijao na licu mjesta pijane vozace..Tu nema opravdanja..
 
Nema para, bijeda, a ima da se napije u toj mjeri da nije sposoban izgovoriti svoje ime. Fuj!
Tebi druze zelim sve najbolje i da to sto prije rijesis u svoju korist ako Bog da.
 
Član
U slucaju da je drugacija situacija da nema alkohola tu upetljanog i da je vozio covjek sa vozackom neregistrovano auto jer nema para da ga registruje rekao bi da tu treba malo biti obziran a ovako bi red bio uzet i auto i vozacku i zabranu polaganja tom sto je vozio
 
Član
jebena situacija , al nema tu sta se razmisljat nek sa plati za sranje koje je napravio , zao ti sto je siromasan zamisli da si ti kriv kako bi on mislio sto veli ima on para treba ga oderat , takav je narod danas , djecaku ne treba zabranu polaganja mozda je silom morao vozit jbg , ti svoje naplati i oni nek se je*u ;)
 
Član
auto je luksuz, nije potreba... ako nemas para za registraciju, imas para za autobus! na sta bi licilo kad bi svaki 2 covjek vozio neregistrovano auto? manite socijalne price..
 
Član
Evo danas sam digao zapisnik pa cu u ponedjeljak otic do osiguranja i vidjet nekog majstora il vjestaka da odradi procjenu stete. Gledam sad ovo sve kad se izdesavalo kolko je u nas narod zavidan i pokvaren to je zalosno, nema kome nisam pomogo i ucinio i opet se ismijavaju i vesele a znaju zvat haj odvuci ovo haj dovuci ono, jb mater da nisam u ovoj pozicji u kojoj sam sad uzeo bi 3008,4008,508 il c5 sa najjacim paketima opreme a ovog nebi ni opravio pa nek pocrkaju mater im jbm. Nije ni cudo sto se desavaju saobracajke, kradje auta i sl kolko je narod negativan jbt mogli smo svi izginut njima drago, a posle kad dje zapadne il razbije ogradu zovu de cupaj de ovo de ono.
 
Član
tako ti je to druze moj, dobar si drugima jedino kad im trebas. al fazon je sto ako si dobar, ne mozes biti djubre pa da se spustis na njihov nivo. zato ubuduce takve osobe IGNORE i cao ;)

i nek je sa srecom pa da se to sve ok zavrsi
 
@saledoboj; Vozi auto u ovlasteni servis na procjenu stete..To ce te kostati od 50-70 KM..Trazi predracun za sve dijelove, i na osnovu toga trazi naplatu stete..Procjenitelji i to, zaboravi..Advokat + predracun iz ovlastenog = dobitna kombinacija.
 
Član
roki_actros je napisao(la):
@saledoboj; Vozi auto u ovlasteni servis na procjenu stete..To ce te kostati od 50-70 KM..Trazi predracun za sve dijelove, i na osnovu toga trazi naplatu stete..Procjenitelji i to, zaboravi..Advokat + predracun iz ovlastenog = dobitna kombinacija.

;););)

I ja glasam za ovo.
 
Član
roki_actros je napisao(la):
@saledoboj; Vozi auto u ovlasteni servis na procjenu stete..To ce te kostati od 50-70 KM..Trazi predracun za sve dijelove, i na osnovu toga trazi naplatu stete..Procjenitelji i to, zaboravi..Advokat + predracun iz ovlastenog = dobitna kombinacija.

I još cenera majstoru da ga malo "nakarika".;)
 
Nema on sta karikati..Komplet set airbaga sa procesorom i prstenovima i "tabla" kosta cca. 4.000 KM.. U ovlastenom ce ti uvijek naci nesto sto procjenitelj ne vidi..Kolega je imao udes sa X-Sarom, naizgled bzvz udes, medjutim kad je otjerao u ovlasteni, puklo deklo mjenjaca itd. sto "obicni" procjenitelj nije vidio..Sreca da je u ovlastenom to vidjeno, te je naplatio 4.400 KM, advokat uzeo 880 KM (20% ) on popravio auto za 1240 KM i to je to ;)
 
Član
Jbg meni je najblizi u Modrici i Tuzli a do tamo moram ga na kamionu odvuc il cekat da se otvori ovaj u Doboju pa tamo ga odvuc a on ce bit za mjesec dva a meni auto stoji, zima i jest. Danas ga palio dosta teze pali nego inace, ko zna sta je papak jos pokido.
 
Top