lupo-Split

lupo-Split

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
uh muzikica pravo lijepa bila u autu,joj kako mi se taj auto svidjaaaa
gti posebno,jedan isho zajedno s nama na worther see,pa malo se ganjali autoputem,bez problema potegne do 180,al preko je malo teze isho al ide pravo...ne mogu ga stici kad otprliike zajedno krenemo,s tim da je njih bilo dvoje u autu a nas cetvero od tog dvojica 200cm i 100-110 kila :)
al zato preko 170 ga stizem i prestignem :)
 
Član
da ser razumimo lupo ima nešto sitno preko 1000kg, al gti nema neke sad extremen preformanse, autić je napravljen baš za divljanje u gradu (bar ja tako mislin)
 
Član
pa da bas mi se zbog toga i svidja,moze potegnuti do velikih brzina ali nema potrebe,ali zato pravi sportas u gradu :)
pozz za split i lijepe splićanke :)
kad dodjem idemo na ćevape u ba ćevap :)

opa 1000ti post,nije lose
 
Član
malena je napisao(la):
Dobar je ali šta ćeš još staviti? Hm?

Pozdrav iz Splita..;)
da šta ću još stavit, ako ćemo tako gledat cilo auto ću novo stavit!! hehe:cool:
evo pošto mi je sad getriba crkla po 4. put u 19000km, planiran promjenu motora, o tome više kako se bude stavljalo
:icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow:
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
pa da bas mi se zbog toga i svidja,moze potegnuti do velikih brzina ali nema potrebe,ali zato pravi sportas u gradu :)
pozz za split i lijepe splićanke :)
kad dodjem idemo na ćevape u ba ćevap :)

opa 1000ti post,nije lose

eto baš na meni ti je 1000 post bija, heheheh jesan sritaqn
ma kakvi ba ćevapi, misli jesu dobri al nismo ti mi taj đir, mi smo ti u popaja, doli je ajme za jest
al ko voli nek izvoli di oće
 
Član
Schumi je napisao(la):
Sto ti se ne svidjaju nove felge?Uh da su meni na mog BMW-a kocku...
mislin felge jesu lipe al meni ne stoje na lupu, bar po mojoj procjeni, al šđta se može sad ću uzet malo i šire i veće pa će mi se valjda sviđat
 
Član
Hoces li slijedece koje uzmes imati velik falc? I koliko si ove platio ako nije tajna i koliko imaju jota ?
 
Član
Schumi je napisao(la):
Hoces li slijedece koje uzmes imati velik falc? I koliko si ove platio ako nije tajna i koliko imaju jota ?
sljedeće koje buden uzima će vjerovatno bit borbet BS 8 i 9 x 15, imaju poprilično ruba

ove moje imaju 9cm ruba širina je 8Jx14
plaćene 5000kn nove
 
Član
hehehe a bas si rekao post iznad cijenu i sve :)
Hoces li mu raditi neke spojlere i plastike ili ces furati clean look ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top