lupo-Split

lupo-Split

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo sad ću vam prestavit samo dio od mog automobila, auto je VW lupo 99.g , dizel

evo ovako je auto izgledalo kad je došlo (samo "malo ispilan" naprid)
Svejenaprodaju.jpg


nakon nekog vrimena ja malo zaspa za volanon ga razbija (ne puno) prvi vlatobran, vrata, zadnji bok, amortizer,... (nažalost auto je i dalje vozilo)
Tuctuctuc.jpg

glupojpg.jpg


napravija ga ja i došlo vrime felgi, no priuje toga na njega su sile FK opruge (-4cm)
sve je počelo sa 15" MSW (ja mislin da su ove na prodaju)
SP_A0048.jpg

LUPO.jpg


pa onda 15" ATP šta ja mislin da su mu i jabolje stale (PRODAJU SE)
SP_A0198.jpg


pa nakon toga i današnje borbetice model t 8x14
SP_A0231.jpg

SP_A0236.jpg


i tako sredija ja felge i opruge, pa došlo vrime da napravin štogod i van auta
prvo tija stavit "obrve" na prednje žmigavce
SP_A0065.jpg


nije mi se svidilo, pa ja odlučija žmigavce skinit, napravit obrve za velika svitla, i malo poravnat tablicu
SP_A0085.jpg


al nakraju san odlučija da mi te "obrve" ne tribaju pa san naručija farove, i od tada moje auto izgleda ovako
(među ovim slikama ima jedna sa starin svitlima tek san sad primjetija pa se ne obazirite)
SP_A0304-1.jpg

SP_A0273.jpg

SP_A0231.jpg

SP_A0278.jpg


no naravno auto nije moglo proć da ne stavin muziku u njega pa evo neke slike šta je to u mene u gepeku (ako se to može nazvat gepek)
SP_A0172.jpg

SP_A0145.jpg


trenutno ništa ne radin na autu,iman u garaži golfa mkI pa malo san se njega uvatija, bolji i zabavniji je od ovoga ( bar svugdi djelova ima)

sve šta bude dalje na njemu znat će te, a ako koga šta zanima nek slobodno pita

pozz iz splita
 
Član
Lupo je extra,sprijeda izgleda kao da ima oci heheheh kako ces naprijed staviti tablicu ?
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Fino druze...mogu te pitat samo ako si ondje skinuo zmigavce, gdje se sad oni nalaze ? :S

nažalost trenutno ih nema a ić će u branik!!
vjerovatno ka u novog audia a5 dnevno svitlo
 
Član
Schumi je napisao(la):
Lupo je extra,sprijeda izgleda kao da ima oci heheheh kako ces naprijed staviti tablicu ?

hvala hvala, tablicu ne planiran stavit a ako bude bit će ona mala napravljena od pleksiglasa (zakonon zabranjena)
 
Član
dario18 je napisao(la):
extra lupo.
ako nije tajna koliko kostaju ove borbet felge

nije nikakva tajna
nove koje san ja kupova koštaju 1200kn/kom, al meni rođak drži te felge pa san ih ja dobija na popust
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top