Lucidni (kontrolisani) snovi...

Lucidni (kontrolisani) snovi...

Član
nije mi se jednom desilo dodjem umoran iz pogrebne legnem zaspoim pa se ne mos pomjerat a kamoli probudit kao da je stvarnost ne san. Jednom sam cak sanjo da sam bio u ratu i da me pogodio neki qrac u glavu pa bio krvav kad sam se probudio bio sav krvav a bogami i ormaric pored kreveta je bio krvav :lol:
 
Član
Jebiga ja neznam sto vi morate sve ismijavati ...

Mozda i ima ljudi koji kontrolisu svoje snove, sve ismijavate na ovom forumu ...
 
Član
Meni nekad znaju biti tako realni da kad se probudim pitam se dal sam sanjao il mi se desilo, ili nesto sanjam i onda za neko vrijeme desi mi se taj trenutak.Cemu kontrolisanje snova kad to isto mozete i s mastom isto
 
Član
badboy je napisao(la):
Jebiga ja neznam sto vi morate sve ismijavati ...

Mozda i ima ljudi koji kontrolisu svoje snove, sve ismijavate na ovom forumu ...

ja sam uvjeren da je to moguce istrenirati da svojom voljom kontrolises snove...
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
@losdjecko ne ismijavamo mi ljudi koji kotrolisu svoje snove nego tudje:lol::lol::lol::lol:

inception_meme__1_.png

:D
 
Član
Svi sanjaju svakome treba REM faza sna i odmor inace bi poceli imati mikrosnove
A paraliza se desava tokom spavanja da se ne "samopovredimo" jer bi misici instinktivno poceli oponasati ono sto sanjamo!
Mada tesko je znati kada si zaspao dok cekas ne znas sta je san a sta java ima par nacina koji djeluju nekima ali to je od covjeka do covjeka razlicito
 
Član
@ dellas I meni se vise puta desavalo da kontrolisem snove ,,npr sanjam nesto i onda u tom momentu shvatim da sanjam nesto i onda kontrolisem

Ili druga situacija , vise puta u stvarnom zivotu nesta se desi i imam osjecaj da sam to prije sanjao,kao da se to prije negdje dogodilo
 
Top