LSD - Lambo vrata - Vrste - Ugradnja u slici i reci, Ugradnja Video tutorial

LSD - Lambo vrata - Vrste - Ugradnja u slici i reci, Ugradnja Video tutorial

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh eh na to sam mislio al znaci ne moze to al vec ako se moze uc normalno a da se nedizu vrata onda je to i nepotrebno. Hvala puno na odgovoru sad mogu mirno spavat :lol:
 
Član
@muha - U .pdf-u koji ili nisi pročitao ili samo pretrčao se kao referenca pominje baš LSD kao firma tj. kao jedna od firmi sa najozbiljnijom ponudom i dat je primer ugradnje njihovog proizvoda, a video tutorijal je ugradnja proizvoda kanadske firme kako bi se videla razlika.

@zile - kada otvorite >Lambo-vrata<, ona će do određene tačke (~30 stepeni) da se otvaraju standardno, horizontalno, kako bi se vrata u dovoljnoj meri odvojila od automobila da bi nesmetano od ove tačke nadalje mogla da se dižu vertikalno (do nekih 45 stepeni) to je pravilo kod SVIH tipova Lambo vrata...
 
Početnik
LSD nije Americka firma nego Njemacka, firma...

LSD je kao i Weitec dio KW Automotivwe GMBH...
 
Član
Da nije Americka nego Nemacka "firma"... Ma nije ni bitno, na kraju smo se razumeli... a jes nam trebalo malo... :lol:
 
Član
CougarXR je napisao(la):
Kao što naslov kaže... zanimalo me koje vrste postoje... kako odabrati za svoj auto... kako se ugrađuje... pa obzirom da nije bilo ništa na tu temu na forumu reko da podelim šta sam našao jer verujem da će neko doći do istih pitanja...

LSD - Lambo vrata uopšteno i Ugradnja u slici i reči

Ugradnja odličan Video tutorijal

pozz ...zna li iko ima li iko da ovo radi u sarajevo i ako ima moze li mi rec ko to radi? gdje ? ili dati broj telefona...hvala svima pozz :)
 
Član
muha je napisao(la):
LSD nije Americka firma nego Njemacka, firma...

LSD je kao i Weitec dio KW Automotivwe GMBH...

pozzz jos jednom ako neko zna ko radi lambo u sarajevo ako moze nek mi napise na private hvala :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top