LSD - Lambo vrata - Vrste - Ugradnja u slici i reci, Ugradnja Video tutorial

LSD - Lambo vrata - Vrste - Ugradnja u slici i reci, Ugradnja Video tutorial

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao što naslov kaže... zanimalo me koje vrste postoje... kako odabrati za svoj auto... kako se ugrađuje... pa obzirom da nije bilo ništa na tu temu na forumu reko da podelim šta sam našao jer verujem da će neko doći do istih pitanja...

LSD - Lambo vrata uopšteno i Ugradnja u slici i reči [attachment=26175]

Ugradnja odličan Video tutorijal
 
Početnik
samo se jedna LSD vrata, sve ostalo su mehanizmi za vertikalno otvaranje...

Nemojte mjesat LSD i ostale..

LSD ist eine marke von KW GMBH ...


www.lsd-doors.de

i evo jedan video kako se instaliraju prava LSD pa prosudite sta je lakse..

http://www.youtube.com/watch?v=T1Un-GY7opE
 
Ovo mi je uvijek bio fazon vidit na autu! :D ... Samo mi nije jasno, zasto su cijene ovih mehanizama toliko visoke?
 

IGY

Član
muha je napisao(la):
samo se jedna LSD vrata, sve ostalo su mehanizmi za vertikalno otvaranje...

Nemojte mjesat LSD i ostale..

LSD ist eine marke von KW GMBH ...


www.lsd-doors.de

i evo jedan video kako se instaliraju prava LSD pa prosudite sta je lakse..

http://www.youtube.com/watch?v=T1Un-GY7opE


i to sve naravno mozete nabaviti u :icon_question:
 
Član
e sad jedno pitanje mozda glupo al sta mogu :D ja sam cuo da se LSD vrata mogu otvarati i normalno i vertikalno a ovi ostali mehanizmi za lambo vrata vecinom samo vertikalno pa me interesuje jel to istina il me neko fura :lol:
 

IGY

Član
zile je napisao(la):
e sad jedno pitanje mozda glupo al sta mogu :D ja sam cuo da se LSD vrata mogu otvarati i normalno i vertikalno a ovi ostali mehanizmi za lambo vrata vecinom samo vertikalno pa me interesuje jel to istina il me neko fura :lol:

da istina je
jedina prava LSD vrata kod nas ima par auta
Topic na astri coupe
JD na astri GTC
i Amerova bivsa Astra GTC

jbg sve astre
sve ostalo sto ima lambo je cisti shit, i j*es taj izgled ako cu se ja napatiti da izadzem i udzem, ako cu se patiti da zatvorim-otvorim vrata....
 

JD.

Član
kod mene su rambo vrata IGY ;) :lol:

zile je napisao(la):
e sad jedno pitanje mozda glupo al sta mogu :D ja sam cuo da se LSD vrata mogu otvarati i normalno i vertikalno a ovi ostali mehanizmi za lambo vrata vecinom samo vertikalno pa me interesuje jel to istina il me neko fura :lol:

nije bas tako LSD se otvaraju prvo normalno pa onda gore. znaci ne mozes ih otvoriti normalno do kraja ako si na to mislio...

a mozes uci u auto bez da dizes vrata jer se dovoljno otvore ;)


almir_gr je napisao(la):
Ovo mi je uvijek bio fazon vidit na autu! :D ... Samo mi nije jasno, zasto su cijene ovih mehanizama toliko visoke?


zato sto se prave mehanizmi posebno za svaki tip vozila
 

IGY

Član
sto JD kaze
ja ovoliki sjednem normalno, sta cu mrsko mi dizati vrata, pa jos onu metlu sto mu stoji nazad stavljati pod vrata da drze :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top