Logitech Z4

Logitech Z4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E interesuje me vase misljenje o ovim zvucnicima:icon_question:
Iskustva i sl!!!
Dali su za ove pare dovoljno dobri?
 
Član
imao sam lose iskustvo sa slicnim al to ne znaci da su i ti isti tak da neznam, najbolje bi ti bilo da ih probas prije kupovine ako je ikako moguce ;)
 
Član
GaaZDA_VR6 je napisao(la):
E interesuje me vase misljenje o ovim zvucnicima:icon_question:
Iskustva i sl!!!
Dali su za ove pare dovoljno dobri?

to bi trebalo da raznosi,ja imam dobra iskustva s logitechom,taj sto se tebi svidja znam gruva nenormalno a ja imam ovaj i prezadovoljan sam
 
Ma joj kupio sam ja njih a reko da se nisam zajebo!
Imaju bas jak bass!
Al opet da vidim vasa misljenja!
Ipak to je logitech!

Platio sam ih prije 2 mjeseca 197 KM

Evo ovako to u mene izgleda!!!
 
Član
kazem ti,neces se pokajati,ja svoje imam vec skoro 3 godine i odlican je zvuk i bas a mogu misliti taj kod tebe kako dere:cool:
 
vladica85 je napisao(la):
kazem ti,neces se pokajati,ja svoje imam vec skoro 3 godine i odlican je zvuk i bas a mogu misliti taj kod tebe kako dere:cool:

Technical Specifications
Total RMS power: 40 watts RMS
Satellites: 17 watts RMS (8.5 watts x 2)
Subwoofer: 23 watts RMS
Total peak power: 80 watts
Frequency response: 35 Hz–20 kHz
Drivers:
Satellites: 2-inch dome driver, 2-inch pressure driver
Subwoofer: 8-inch pressure driver
Speaker dimensions (H x W x D, inches):
Satellites: 9 x 3 x 3.75
Subwoofer: 9 x 9 x 9.37
Signal-to-noise ratio: >92 dB
Package Contents
Speakers: 2 satellites, 1 subwoofer
Cables: Power cord, color-coded audio cables
Wired remote control
User manual
2-year limited warranty


Sve je to ok i nebih se zalio ni na cistocu zvuka ni na bass! Jer stvarno po mom misljenju su dobri!
Ne razumijem se bas oko toga pa sam i uzeo skuplje!
Nije mi jasna ova jacina u wattima:icon_question:
 
Član
Ja brate koristim Logitech Z 640 5.1
Prezadovoljan sam... Znaci neces se pokajati sigurno ni sa tim modelom...:cool:
Kod mene je kompresiona kutija i ima extra bass, a mislim da je i ta kutija kompresiona...

Da se jos uvijek proizvodi ovaj model, jos bih jedne kupio i stavio u dnevni boravak...:icon_smile:
04.jpg
 
mirzamiki je napisao(la):
Ja brate koristim Logitech Z 640 5.1
Prezadovoljan sam... Znaci neces se pokajati sigurno ni sa tim modelom...:cool:
Kod mene je kompresiona kutija i ima extra bass, a mislim da je i ta kutija kompresiona...

Da se jos uvijek proizvodi ovaj model, jos bih jedne kupio i stavio u dnevni boravak...:icon_smile:
04.jpg

ma laptop je pa mi nemogu 5.1 i nisam ih ni gledao!

A ako ti je kompresiona kutija to sto nema rupe za zrak onda jest :icon_question:

A ness sam prazio po netu i otkrio da se pored ovog wufera od 8 inca nalazi i jedan unutra u kutiji od 4"
 
Super Moderator
logitech je dobar ;)
ja sam slusalice kupio malo bolje i super zvuk imaju...al slusalice ko slusalice pojebe se kabal i jebaji ga a sve je mikro uradjeno pa ne mozes ni popravit... uglavnom narucit cu nove iste ;)
 
Član
logitech je extra,sama cinjenica da daju 2 godine garancije na proizvode sve govori...nisu nesto sto se tice snage,al po kvalitetu zvuka su medju vodecim za audio sisteme za racunar...ja nisam cuo kvalitetnije...meni su se ti svidjali,al mi bilo puno para dati za 40W RMS-a,185KM saam negdje nasao...razmisljao o onim X531 ak se ne varam,5.1,70W RMS-a,al i oni 160,tak da sam odustao...tada sam kupio MS,nisu ni oni losi,al su puuuno losiji od Logitecha...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top