llumar folije???

llumar folije???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma zvao sam ovog tipa kaze samo da prodaje na veliko a konto sam ja to sebi sam postavit a znam to radit
 
black_devil je napisao(la):
na ovom golfu koliko % je zamracen..sad mi drug kaze da idem na 65% da je to super..nit je tamno a ni bledo..nego pravo dobroo..mislim i da je u golfa crvenog 65% ili se varam..
nebi isao da bude skroz taman nego da se vidi..i da nemam problema sa voznjom unazad itd..
ako me razumjete..:icon_smile:

to ti je golf od C_A_T_T_O s naseg foruma pa ga pitaj ako hos ja sam ga nekad pitao al sam zaboravio sta mi je reko jbg :lol:
 
Član
Ja ti radim Llumar folije. evo neke od slika...
[attachment=13658]
[attachment=13659]
[attachment=13660]
[attachment=13661]
[attachment=13662]
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
i koliko para naplacujes radju recimo na bmw e30 4 vrata i zadnja sajba da se zamraci

ne znam dimenzije za Bmw ali evo nekih drugih auta, cijene s Llumar folijom cijeli auto osim prednje sajbe: Golf IV 200 km, Fiat Bravo 180 km, Opel Astra 2000god. 180 km, Opel Vectra 200 km, Opel Calibra 180 km, Audi A4 200 km... Sve zadnje sajbe mogu uraditi iz jednog komada.
 
Član
ja imam na astri 65% radio u llumaru u sarajevu,iskreno ako ces,meni brate malo sada,zao mi kud nisam stavio 75 ili barem 85% ,uradi komplet auto slobodno ,mene zaustavljali,prelazio granice,tamo vamo niko mi nikad ni A nije rekao,to su profesionalne folije nisu pjecarke da ti nesto sere.. Moja preporuka 75% nazad ,naprijed 65% ako vec neces zbog murije
 
Član
black_devil je napisao(la):
idem na komplet 65% mislim da ce biti dovoljno...
da se necu pokajati..:icon_smile:

kako god ti zelis, a ja mislim da bi bolje bilo prednje malo svijetlije, kao na ovoj Astri sto sam radio, razlika izmedju folija se skoro i ne primjeti, zavisi jos iz kojih uglova gledas auto.
 

DSA

Član
MarinM je napisao(la):
Ja ti radim Llumar folije. evo neke od slika...

Reci mi Marine, ova zadnja slika, koje je ovo autoi koji je postotak naprijed a koji nazad...je li ovo atr serija? ako jeste, koja br ili ch? pozdrav
 
Član
Reci mi Marine, ova zadnja slika, koje je ovo autoi koji je postotak naprijed a koji nazad...je li ovo atr serija? ako jeste, koja br ili ch? pozdrav
[/quote]

to je opel astra, a oznaka folije na prednjim staklima je 30 a na zadnjim 20, ali to nije postotak, vec oznaka folije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top