llumar folije???

llumar folije???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trebaju se staviti folije uskoro,novci pripremiti..
Samo me muci koji model uzeti iz llumar?
najvise uzimam zbog sunca,kad ljeti sjednem u auto ujjj,kozna sjedala gore..znaci ko se razumije i tko ima iskustva koji model folije bi najbolje bilo uzeti,a da mi puno nisu vruci sicevi..
ja bi isao na 50% zamraceno,al sa 50% ima vise modela..koliko sam vidio..pa..pomocc molimm:icon_rolleyes:
da vidim ko ima llumar i kakva iskustva ljeti ima..

unaprijed hvalaa..:hydro:
 
Član
na prvoj osmici sam imala Llumar alu-dark.

5df82303a9.jpg


no iako 70% suncevih zraka absorbiraju - na sjedala nisi mogao u shorcu sjesti - izgore. logicno jer su folije bile na zadnjoj sajbi, a naprijed sunce upeklo. ili mislis komplet zataniti?
 
Član
nazalost ti folija nece vrelu guzu spasiti.. crno auto + kozna sjedala = nema te folije.. al dobro izgleda :lol:;)
 
Član
black_devil je napisao(la):
komplet, naravno osim prednje sajbe:icon_smile:

Ja bih ti preporucio da ga zatamnis sto vecim postotkom, jer ce ti to bolje leci na auto, a i bolje ce izgledati tamnija folija...
 
eee ja sam mislio to da smanjim toplinu pod guzom..sa folijama ako je to moguce:)
al uglavnom nebi preko 50% stavljao zbog:murija:
al valjda ce u ljetnim danima pomagati bar malo folija..hehe
 
Član
pomoc ce ti folija naravno samo sto jaci postotak da uvalis i da pazis dje ga parkiras neka abr malo hlada ima :) a ja cu uskoro sebi raditi 70% sva stakla osim prednje sajbe takodjer i cijena je 250KM ruke i materijal ovde kod nas u ljubuškom koliko tebi cijene da ti to odrade?
 
meni je reko ne znam sad koji tacno i gdje davno sam zvao neko sto se bavi tim folijama 50 KM po staklu zadnja sajba 90 moj ti je prijedlog iza zatamni vise naprijed cisto da se vidi onako da je covjek unutra znaci nijansu manje neg nazad
 
Član
nista to u 2 nijanse ili ga zamraci cjelog isto ili nemoj nikako to meni kad je u 2 nijanse i kad su samo zadnja zatamnjena ko da su 2 auta a ne jedno
 
Član
ma stavi sto tamnije :D

vidi kod mene na autu
LLumar je stavljen

nikada problema sa policijom
isao preko granice u CRO;CG;SRB i nikada problema nisam imao

iznutra se super vidi
 
na ovom golfu koliko % je zamracen..sad mi drug kaze da idem na 65% da je to super..nit je tamno a ni bledo..nego pravo dobroo..mislim i da je u golfa crvenog 65% ili se varam..
nebi isao da bude skroz taman nego da se vidi..i da nemam problema sa voznjom unazad itd..
ako me razumjete..:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top