ljubav moja

ljubav moja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jest crvana je, i btw. prodaje se samo ozbiljne ponude ipak je unikat jedna jedina amerika
 
Član
Jaka je ona alfica 75, ako se ne varam America ima 188 konja ?

Ja sam konto sebi ganjat kakvu alficu ali toliko toga sam se loseg nasluso o alfama tako da sam se skoro skroz ohladio :(
 
Član
Har3 je napisao(la):
Jaka je ona alfica 75, ako se ne varam America ima 188 konja ?

Ja sam konto sebi ganjat kakvu alficu ali toliko toga sam se loseg nasluso o alfama tako da sam se skoro skroz ohladio :(

ma bjezi od alfe, sta ce ti to smece, to su krntije, trose puno goriva, idu brzo mozes se nedo bog gdje sudarit, stabilne su na cesti pa uvjek brzo vozis pa ce ti murija uzeti vozacku, sad i djelove lako naci a nisu punom skupi, ali ipak malo skuplje od ostalih
kupi sebi lijepo golfa 2 i miran si, nema boljeg auta, :D
A to sto su ti lose rekli o alfama, sigurno su neki koji ne poznaju alfe i koji u zivotu nisu imal dva auta.:lol:
 
Član
chale je napisao(la):
Micky je napisao(la):
jest crvana je, i btw. prodaje se samo ozbiljne ponude ipak je unikat jedna jedina amerika

hihih jeste jarane unikat nju ni plin nemoze spasiti kako torisi hihihih

ne znam drug sta ocekujes od 3.0 V6 da trosi 5l po gradu btw. otvoren voznje trosi 7l testirano neki dan, po gradu normalno 13l isto testirano
 
Član
chale je napisao(la):
Ova alfa jeste kupljena u kaknju a prva registracija je u starom gradu, i mislim da je to ta, felge sam, ja mjenjao, stavio 15-ke a i ljepse su od onih prijasnjih a i plin sam ugradio.
prvo da pojasnim da sam je sad "prodao" burazu.
Interesuje me u kakvom je stanju bila kad si je ti prodo u kakanj, i koliko si uzeo za nju, jer je bila u prilicnom losem stanju kad sam je ja preuzeo, tako da sam imao prilicno novcanih ulaganja a i potrosenih zivica dok se to izmjenjalo.

To je ta 95%, prvi vlasnik je bio jedan italijan koji je dosao u BiH poslovno kao diplomata i kad je odlazio, prodao je tom liku iz Starog Grada. On je dao svom rodjaku (stariji ciko, 50+ godina), koji je vozao jedno vrijeme, al kako mu je puno trosila, prodavao je. Ja sam je od njega uzeo sa oko 115.000 km, bila je skoro u super stanju. Cuo se lezaj i nije bio ok glavni kocioni cilindar, sto sam ja odmah zamjenio, tad je bila u stvarno zavidnom stanju. Kasnije mi je riknuo auspuh, pa sam i njega napravio. Bilo je tu jos nekih sitnih popravaka tipa centralna brava, alarm i tako to.

Ja sam je vozao dvije godine, pa kako mi je vec dosadio tako spor auto, prodao sam je tom liku iz Kaknja za ravno 5150 KM (registracija je isticala za jedno mjesec). Auto je bio u super stanju, jedino nije radio motorcic za centralna vrata (zadnja desna cini mi se). Ja sam kupio novi motorcic, no on se pojavio, pa sam mu ga samo dao da ga postavi. Ne znam kakav je auto kod tebe dosao, al ja sam bio prezadovoljan njim (osim slabasne masine koja puno trosi). Koliko sam uspio skuziti po ukupnom stanju, auto nikad nije bio udaran, o nekoj hrdji nije bilo ni govora.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
chale je napisao(la):
Ova alfa jeste kupljena u kaknju a prva registracija je u starom gradu, i mislim da je to ta, felge sam, ja mjenjao, stavio 15-ke a i ljepse su od onih prijasnjih a i plin sam ugradio.
prvo da pojasnim da sam je sad "prodao" burazu.
Interesuje me u kakvom je stanju bila kad si je ti prodo u kakanj, i koliko si uzeo za nju, jer je bila u prilicnom losem stanju kad sam je ja preuzeo, tako da sam imao prilicno novcanih ulaganja a i potrosenih zivica dok se to izmjenjalo.

To je ta 95%, prvi vlasnik je bio jedan italijan koji je dosao u BiH poslovno kao diplomata i kad je odlazio, prodao je tom liku iz Starog Grada. On je dao svom rodjaku (stariji ciko, 50+ godina), koji je vozao jedno vrijeme, al kako mu je puno trosila, prodavao je. Ja sam je od njega uzeo sa oko 115.000 km, bila je skoro u super stanju. Cuo se lezaj i nije bio ok glavni kocioni cilindar, sto sam ja odmah zamjenio, tad je bila u stvarno zavidnom stanju. Kasnije mi je riknuo auspuh, pa sam i njega napravio. Bilo je tu jos nekih sitnih popravaka tipa centralna brava, alarm i tako to.

Ja sam je vozao dvije godine, pa kako mi je vec dosadio tako spor auto, prodao sam je tom liku iz Kaknja za ravno 5150 KM (registracija je isticala za jedno mjesec). Auto je bio u super stanju, jedino nije radio motorcic za centralna vrata (zadnja desna cini mi se). Ja sam kupio novi motorcic, no on se pojavio, pa sam mu ga samo dao da ga postavi. Ne znam kakav je auto kod tebe dosao, al ja sam bio prezadovoljan njim (osim slabasne masine koja puno trosi). Koliko sam uspio skuziti po ukupnom stanju, auto nikad nije bio udaran, o nekoj hrdji nije bilo ni govora.

To je ta 100 %. ja je platio 4 750,tek registrovana, odmah morao mjenjati servo kocnice (dobos), lijevi retrovizor, alnaser crko i to nakon dva sata kad sam je preuzeo, kasnije skonto da trosi servo ulje jer je letva otisla, prednja oba lezaja, ubrzo obje lafete (lufta bilo u kuglama) sat pokazuje 135 ooo km,naravno redovni servis ulje u motoru, mjenjacu, svjecice itd. bila velika parnica na desnoj strani preko vrata prednjih i zadnjih, to nisam uradio jer sam konto cijelo auto farbati ali nisam uradio, uglavnom prilisno zapusteno auto ali sam ga doveo u red pa koliko ce buraz nastaviti da je drzi u takvom stanju vidjecu. Sto se tice da je spora ne bih se slozio toliko jer po mom ukusu nije lose jer ipak ima pocincani lim i jako je teska za razliku od npr.kadeta sa isto kw koji je puno laksi i naravno brzi ( jes kad je pola istruho), potrosnja je oko 12 l penzionerske voznje po gradu, ali zato je zvuk strasan, da se useres.
Naravno sledece auto koje kupim je opet alfa, dok se malo skupi para za 156-tice:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top