ljubav moja

ljubav moja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma ja sta je ili ja na cesti ili u garazi nes je radim,doduse burazer je jos uvijek voza dok njemu nedodje 156 tako da nemojte gasati oko nje dok nevidite crnog likada je voza to sam ja!!!
 
Član
nismo da to nije ona alfa sto je lik sa njom dosao na okupljnje. voza je neki Tiro barem sam cuo da ga tako zovu
 
Član
Ovo je moja bivsa Alfa ak se ne varam.
Jesi je kupio od lika iz Kaknja? Ja sam svoju prodao prije jedno 2 godine, 1.7 Twin Spark, 1994. godiste. Kod mene nije imala plin i imala je malo drugacije felge (isto 5 kraka). Al je i moja imala ovaj nazad BTCC spojler. Vjerujem da je to ta, jer ja nisam vidio nijednu istu.

Ima jedna slicna u Sarajevu, 1.8 Twin Spark, taj se lik vazda "trka" po gradu.
Bas je brzo vozi i zna je vozit koliko sam skuzio.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ovo je moja bivsa Alfa ak se ne varam.
Jesi je kupio od lika iz Kaknja? Ja sam svoju prodao prije jedno 2 godine, 1.7 Twin Spark, 1994. godiste. Kod mene nije imala plin i imala je malo drugacije felge (isto 5 kraka). Al je i moja imala ovaj nazad BTCC spojler. Vjerujem da je to ta, jer ja nisam vidio nijednu istu.

Ima jedna slicna u Sarajevu, 1.8 Twin Spark, taj se lik vazda "trka" po gradu.
Bas je brzo vozi i zna je vozit koliko sam skuzio.

Ova alfa jeste kupljena u kaknju a prva registracija je u starom gradu, i mislim da je to ta, felge sam, ja mjenjao, stavio 15-ke a i ljepse su od onih prijasnjih a i plin sam ugradio.
prvo da pojasnim da sam je sad "prodao" burazu.
Interesuje me u kakvom je stanju bila kad si je ti prodo u kakanj, i koliko si uzeo za nju, jer je bila u prilicnom losem stanju kad sam je ja preuzeo, tako da sam imao prilicno novcanih ulaganja a i potrosenih zivica dok se to izmjenjalo.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ovo je moja bivsa Alfa ak se ne varam.
Jesi je kupio od lika iz Kaknja? Ja sam svoju prodao prije jedno 2 godine, 1.7 Twin Spark, 1994. godiste. Kod mene nije imala plin i imala je malo drugacije felge (isto 5 kraka). Al je i moja imala ovaj nazad BTCC spojler. Vjerujem da je to ta, jer ja nisam vidio nijednu istu.

Ima jedna slicna u Sarajevu, 1.8 Twin Spark, taj se lik vazda "trka" po gradu.
Bas je brzo vozi i zna je vozit koliko sam skuzio.

Ova alfa jeste kupljena u kaknju a prva registracija je u starom gradu, i mislim da je to ta, felge sam, ja mjenjao, stavio 15-ke a i ljepse su od onih prijasnjih a i plin sam ugradio.
prvo da pojasnim da sam je sad "prodao" burazu.
Interesuje me u kakvom je stanju bila kad si je ti prodo u kakanj, i koliko si uzeo za nju, jer je bila u prilicnom losem stanju kad sam je ja preuzeo, tako da sam imao prilicno novcanih ulaganja a i potrosenih zivica dok se to izmjenjalo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top