Liga TD+i... nastavak...

Liga TD+i... nastavak...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Liga

quattro je napisao(la):
pa mogu ti rec gume su ekstra za 180 km . a i golf je No.1.

Malo je reci exstra... super exstra... hvala jos jednom...

@Dottore - bude jos slika dok se malko nagledam... trebam srediti to sa amort. pa cu onda citav album da odradim...

@TDI Power - Brate tek sam ih stavio... a opet, ko zna sta ce budali slijedece da naum padne... he he heeee...
 
Član
RE: Liga

Liga super ti je golfac pravo mi se svidja poslusaj neke savjete clanova vidio sam ima dosta konstruktivnih i sigurno da ce ti dosta pomoci oko daljeg tuninga uglavnom sve pohvale za do sada uradjeno i neka je sa srecom tvoj drug Dare
 
Legend
RE: Liga

cammeleon je napisao(la):
Liga super ti je golfac pravo mi se svidja poslusaj neke savjete clanova vidio sam ima dosta konstruktivnih i sigurno da ce ti dosta pomoci oko daljeg tuninga uglavnom sve pohvale za do sada uradjeno i neka je sa srecom tvoj drug Dare

OK hvala! :D

A na koje si savjete mislio?
 
Član
RE: Liga

auto je super jebote, ne volim inace golfove, al nekako je ovaj fin, jos ima ove hromirane rubove prozora...felge su mrak, samo da nisu prevelike...hehe, poz
 
Član
RE: Liga

Liga je napisao(la):
cammeleon je napisao(la):
Liga super ti je golfac pravo mi se svidja poslusaj neke savjete clanova vidio sam ima dosta konstruktivnih i sigurno da ce ti dosta pomoci oko daljeg tuninga uglavnom sve pohvale za do sada uradjeno i neka je sa srecom tvoj drug Dare

OK hvala! :D

A na koje si savjete mislio?

neko je vec spomenuo da su dupli farovi suvisni meni se licno vise svidja ova slika sa avatara mada ugradjeni angle eyes opako izgledaju i na duplim farovima ali ipak mi nekako na avataru izgleda ljuci sve je stvar ukusa inace golf je stvarno tip top pravo mi se svidja sve je na svom mjestu a i vise od toga svaka cast :D
 
Početnik
RE: Liga

Lijepe felge, golf nije loš.

:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: Liga

Mr. X je napisao(la):
Lijepe felge, golf nije loš.

:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

A zasto ti ne bi nama se predstavio u novim clanovima pa da i mi znamo ko si i sta vozis, Mr. nepoznati!:lol:
 
Legend
RE: Liga

Mr. X je napisao(la):
Lijepe felge, golf nije loš.

:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

Hvala na komentaru... :icon_twisted:

Predstavi se u nove clanove... :icon_arrow:

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Početnik
RE: Liga

e drug de mi reci koliko bi naplatio kesa da uradis angel eyes farove na dupla svjetla
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top