LFS

LFS

Član
otiso na desni cosak kada otvori igricu nesto kao otkljucaj ukuco neki nick i lozingu i registrovo se :lol:
 
Član
sve sto je u zipu prekopirate u folder gdje vam je onaj lfs,kad prekopirate otvorite unlocker(otvori vam igricu)kad otvorite odete tamo gdje ukucajete username i pass i tu upisete nesto bezze...Ne smijete kucati onaj user i pass kojim ste se registrovali na lfs stranici jer necete otkljucati:D za sve ostale informacije i nus pojave slobodno pisite:D
 
mahe007 je napisao(la):
sve sto je u zipu prekopirate u folder gdje vam je onaj lfs,kad prekopirate otvorite unlocker(otvori vam igricu)kad otvorite odete tamo gdje ukucajete username i pass i tu upisete nesto bezze...Ne smijete kucati onaj user i pass kojim ste se registrovali na lfs stranici jer necete otkljucati:D za sve ostale informacije i nus pojave slobodno pisite:D

Iskoci prozorcic "Buy me":lol::lol: ...jesam baksuz:icon_cry::icon_cry::lol:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
sve sto je u zipu prekopirate u folder gdje vam je onaj lfs,kad prekopirate otvorite unlocker(otvori vam igricu)kad otvorite odete tamo gdje ukucajete username i pass i tu upisete nesto bezze...Ne smijete kucati onaj user i pass kojim ste se registrovali na lfs stranici jer necete otkljucati:D za sve ostale informacije i nus pojave slobodno pisite:D

Iskoci prozorcic "Buy me":lol::lol: ...jesam baksuz:icon_cry::icon_cry::lol:

nezz kako ti je to moglo izaci :lol: evo ti na clipu objasnjeno kako treba :

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/VTS70iou3Zo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

:D:D:cool:
 
Član
Sve ovo uradim i radi ali nemogu na net izic da igram na serveru samo pise nije tacna lozinka i koneksen feld u cemu je problem :icon_question:
 
Član
mirzy je napisao(la):
Sve ovo uradim i radi ali nemogu na net izic da igram na serveru samo pise nije tacna lozinka i koneksen feld u cemu je problem :icon_question:

za full igricu koju mozes igrati preko neta moras platiti,ovo sto sam ja postavio da se otkljuca je full igrica ali ne mozes igrati preko neta;)
 
Član
mahe007 je napisao(la):
mirzy je napisao(la):
Sve ovo uradim i radi ali nemogu na net izic da igram na serveru samo pise nije tacna lozinka i koneksen feld u cemu je problem :icon_question:

za full igricu koju mozes igrati preko neta moras platiti,ovo sto sam ja postavio da se otkljuca je full igrica ali ne mozes igrati preko neta;)

aha onda ok ;)
 
Član
evo sad sve downloadovo i odradio kako je napisano
i otkljucala se S2 verzija,imam na raspolaganju sva auta i staze ali kad kliknem bilo koje auto ili stazu koja je mimo demo verzije kaze da nemoze da ucita auto za trenutnog vozaca cccccccccccccccccccccc
 
Top