Lexus LF-A : Prve zvanicne slike

Lexus LF-A : Prve zvanicne slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nemres bugatti-a poredit ebo te...to je ipak sinonim za ta neka super ultra auta il koji vec vrag iako ga ja negotivim al opet je neko i nesto dok je ovaj kosooki new shit a opet hoce da se svrstaju u isti kosh sa babama...e nemre..nije ni cudo sto je narod mislio da se drogiraju :D

Mojne ih ba dzaba branit ebo ga ti..ljepo ko insan kazes preskup shit i to je to..idemo dalje :icon_biggrin:
 
Član
Slazem se sa BaXRS4, bas sam nesto slicno htio napisati.

Preskup, a kazu i nije neka fantazija za voziti. Neki dan sam gledao video autocar ga je vec vozio i jos neki, ima predobar zvuk, volan kazu bez previse osjecaja i ima jos sitnica koje smetaju. Vec sam stekao osjecaj da je ovo nedefinisan auto, htjeli su supercar, al nisu znali sta tacno da naprave.

Moze bit i da nisam upravu, vidjet cemo naredne testove...
 
Upravo tako!

Nemam ih sta branit,slozio sam se Baxom vec,preskup je,nema govora,vec sam rekao da ne ulazem neke velike nade u ovaj autek,opet mozda grijesim,pokazat ce buduci testove ;)
 

MTR

Član
svi posli dlake po jajima trazit , auto je mraka pa vi kako god , izmedju ostalog mi ga tu necemo vidjet nikad osim na tv i yt
 
Član
MTR je napisao(la):
svi posli dlake po jajima trazit , auto je mraka pa vi kako god , izmedju ostalog mi ga tu necemo vidjet nikad osim na tv i yt

To ti samo misliš, uvjeravam te da je jedan od 10 prvih primjeraka u Zg-u za mjesec dana;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top