Lexmaul za c20XE???

Lexmaul za c20XE???

Član
E ovako...razmisljam si uzeti lexmaul za svoju calibru....
sad 350eura nije bas mali novac....
pa de mi recite jel se dobije sta s njime drasticno ili bas i ne??
i da imam cip vec namontiran,eds phase 2 i s lexmaulom bi po meni to trebali ici fino???

Pomagajte.... ;)
 
Početnik
lexmaul na stock motoru daje 15-17 ks ako me sjecanje nevara...pa eto ti razmisli dali ti se isplati..po meni ako neplaniras ic na turbo,onda kupuj
 
Član
pa ovaj sto prodaje kaze da se dobije 17-18 konja...
i par ljudi su rekli dobit ces 15ak sigurno....
al mene ovo buni---> http://www.lexmaul.de/catalog/images/8220021.jpg
oni deklariraju 7-8 kw..a to je 10ak konja....
 
Početnik
a dobro sad,znas da se ljudi razbacuju sa konjima ko da su jabuke al eto...ali zasigurno ces osjetiti,ugl vidis i sam da se snaga povecava u visim obrtajima,tako da ako volis taj tip voznje svakako ces osjetiti...a i ja sam cuo price 15-17 ks nebitno glavno je da se osjeti..a cjena im je paprena svakako,ali ko voli neka izvoli
 
Član
pa da to me i *ebe...
dat 350 za par konja.....
nije da se razbacivam novcima al nebi htjeo dat 350eura za bezveze....
aj neka se netko javi iz prvi ruke ko je se vozio u autu s lexom ili ga je imao??
;)
 
Član
Ako ti trebaju tih 10ks (mislim ako ides po rejsovima onda ti trebaju) onda ti nije bez veze dati 350e ali ako ti auto sluzi za svaki dan onako da kuliras i kao normalno prevozno sredstvo onda sacuvaj tih 350e za neke druge stvari....
 
Član
pa sluzi i za ovo i ono...
prosle sezone sam bio na 2 il 3 rejsa u osjeku...taman mi je falilo 0.2,0.3 sekunde...
bio sam i u mislim banja luci al se nisam trkao,samo gledao jer sam u osjeku vidio da nemam sanse...
 
Član
pa uzmes tu granu i malo obradis glavu,isportiras i ispoliras i malo je spustis,malo izduv sredis i eto sigurnih 15KS
 

F-1

Član
Ja sam imao Lexmaul u c20XE motoru.Na papiru pise da se dobija samo 10ks,ali mogu da ti kazem da se auto ponasao mnogo agresivnije na svim obrtajima,a i zvuk je potpuno različit.(moj nije imao ni kat.).

E sad jel vredi 350eura,ne znam,posto sam ja imo srece i kupio na autootpad za samo 20 evra(covek nije znao vrednost grane)haha!;)
 

Prilozi

  • velibra03.JPG
    velibra03.JPG
    24,3 KB · Pregleda: 24
  • vr60255ca3vp.jpg
    vr60255ca3vp.jpg
    33,3 KB · Pregleda: 30
Član
e to sam htjeo cuti....iz prve ruke odgovor....:cool:
ma kupit cu ga kud puklo da puklo...
ma ni neočekivam ja sad da cu letit kad stavim lexmaul....
meni dosta da dobijem 0.3 sekunde na 402 metra i ja sretan ko malo djete...:icon_biggrin:
 

F-1

Član
ma,dobices 0.3sec.zasigurno.Kazem ti,osetices odmah razliku!

Pozz.
 

Prilozi

  • vr60058bs8yo.jpg
    vr60058bs8yo.jpg
    35,4 KB · Pregleda: 25
Član
ma za to ne vrijedi dat 350 e bolje uradis chip tuning a ta ce grana izletit kad tad za smijesnu cijenu .
 
Član
sad se čini ti 10 konja ništa....al gledat na street raceu kako samo odero nekog za pola dužine auta,koje sam dobio taman s tih 10 konjica je neprocjenjivo barem meni.... :blackknight:
 
ekusetic je napisao(la):
sad se čini ti 10 konja ništa....al gledat na street raceu kako samo odero nekog za pola dužine auta,koje sam dobio taman s tih 10 konjica je neprocjenjivo barem meni.... :blackknight:

Naravno da je...to bez daljnjeg...svatko ima svoje
Meni je neprocjenjivo vidjeti 350E u novcaniku:lol::lol:
 
Top