Lexmaul za c20XE???

Lexmaul za c20XE???

Član
nekih 15-ak konja u vecini slucajeva nece biti dovoljno da se izganja nekih 0.3sek na toj tezini auta

nemoj zaboraviti da te grane u vecini slucajeva daju vise snage u visocijim obrtajima a takodje u vecini slucajeva bez dodatnih radova gube obrtni moment u nizim obrtajima!

Ne zelim da te oneraspolozim ali vjeruj mi da je potesko pojacati atmosferski motor iskrenih 15ak konja i dobiti na obrtnom momentu u pretezno cijelom rasponu obrtaja bez puno vise rada i para!

Lako je njima napisati motor dobije 15 konja ili tako nesto ali gdje tacno ta snaga poraste a gdje se izgubi to rijetko kazu
 
Član
da da znam...cito sam o tome, mislim da otprilike od 3000-4000 obrtaja (tu negdje,nesjecam se tocno sad) ima manje snage nego obicni usis....a poslje 4500-5000 da ima veci....tak nesto....

uglavnom cuo sam se s deckom koji ima lexmaul na vectri 2000....
on mi garantira da sa lexom i slikovima dobivam oko 0.5 sek.....
da je i on tako dobio....on ima sve serijski na autu,samo lex i slikove i vozio je 15.2 najbolje....
a serijski bez reakcije vozaca vectra ide 16.00 a calibra 16.2...
znaci razlika je 0.2....ja ako nebudem vozio 16.00 sa reakcijom onda u *urac....

dosad sam vvozio sa slikovima najbolje 16.194 uz reakciju tocno 0.800..a slikovi su mi bili veliki, 225/50/16 jer nisam imao druge.....tako da ja ocekujem niskih 16.00... ;)
 
Član
26925431634055829720070.jpg


Cemu komplikovati stvari kad se ovakav rezultat moze dobiti za manje para a da se nista ne gubi na momentu.

SM power + power cap + otvoreniji izduv

Standard gorivo,standard motor...
 
Član
e srdane pa gdje si prije... :icon_sad:
to se trazi, kad ja vidim na dynu koliko on meni pokaze konja....
vidit cu kako ce da ide, ako nebude kak sam ja zamislio doci cu sigurno do tebe....
koliko dode taj remap??
 
Član
bio u sub i nedjelju na rejsu u osijeku....
pa sam napokon mogao ispitat dobitke sa lexmaulom....
najbolje vrijeme 15.606 uz reakciju 0.761....
 
Član
16.356...jednom 16.197 al sa slikovima....

crna calibra (al na suncu je onak plavkasta)...odzada sam imao celicne felge,a naprijed orginal alu od calibra sa slikovima...
vidio sam ja i tebe u osijeku...
 
uf, pa fin napredak onda, samo promjenom usisa. Nisam ljubitelj Opela nikako, al taj c20 sve vise respektujem, jebena motorcina.

Znam da sam se sa jednom Calibrom potego, pa reko da nisi bio ti.
 
Član
pa da...taj motor je stvarno prva liga.....
calibra je malo preteska ,al u nekom kadetu ili corsi radi dosta dobra vremena.....

nesjecam se da sam iso s tobom....mozda i jesam al se nesjecam....
ja sam vozio klasu 16....
i u subotu i u nedjelju sam doso do polufinala u klasi 16, i oba dana probio...
 
Priznajem, nema sta, na tri odvojena rejsa sam bio, sva tri puta me izbacio kadjo sa tim motorom, doduse svaki je bio naturpijan, prvi u Zivnicama prijavio 16 klasu, a najbolje vrijemem mu 13.2, drugi prijavio 15ku, a vozi 13.6, treceg se vise ni ne sjecam.

Nego, nisi onda bio ti, ja sam vozio 15ku, a i evo Lija sad potvrdi ;)
 
Član
Ima kod vas u Sarajevu..... :cool:
nasao polovnog na pik-u, 200 eura je bio sam lexmaul....
al dok sam doso po njega iz Hrvatske i dok sam ga ofarbo i sredio...
izaslo me 350 eura
 
Top