Leon - komentari

Leon - komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lešina od auta nebi sjeo u njega nikad u zivotu jednostavno seljacki prenadzidzan a i vag koncern mi je smece krenuvsi od vw-a pa do audija ukljucujuci i seata... smece ko smece nebi ga dzaba i muzika krsh a flege dzidzanske :) poli ga benzinom i zapali ucerat mu...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
lešina od auta nebi sjeo u njega nikad u zivotu jednostavno seljacki prenadzidzan a i vag koncern mi je smece krenuvsi od vw-a pa do audija ukljucujuci i seata... smece ko smece nebi ga dzaba i muzika krsh a flege dzidzanske :) poli ga benzinom i zapali ucerat mu...

HAHAHAHAHAHAHA :cool::cool::cool:
e jesi lud bog te :D

a i u pravu si vala :D
 
Član
da se ukljucim u komentarisanje...leon krsh...naspenovo ga je kukic fino ide pravo :D da nisi vecaras upalio klimu muziku sve 4 zmigavca i svjetla isho bi dosta brze :D
 
Član
_NeRkOoO_ je napisao(la):
da se ukljucim u komentarisanje...leon krsh...naspenovo ga je kukic fino ide pravo :D da nisi vecaras upalio klimu muziku sve 4 zmigavca i svjetla isho bi dosta brze :D

A da ne govorimo da tebe nije bilo, odma lakši jedno 30 kg :D

Još kad jednom složim muziku da zvuči na nešto...ovo sad krči, strava i užas, al jebiga, biće nekad, polako :D
 
Član
imam ja malo vishe od 30 kila :D imam toliko kila ali u eurima plus 35 KM :D a muzika je losha,ali hajd valjda ces nekad skupiti sta vishe para pa izbaciti taj dls i alpine...ubaci lg :D
 
Član
_NeRkOoO_ je napisao(la):
imam ja malo vishe od 30 kila :D imam toliko kila ali u eurima plus 35 KM :D a muzika je losha,ali hajd valjda ces nekad skupiti sta vishe para pa izbaciti taj dls i alpine...ubaci lg :D

Možda do godine LG...sad nek svira šta ima :(
 
Član
Dobar Seat sreden sa ukusom ;), karambolka je super legla a crnim krovom sve dosta bolje dolazi do izrazaja.
De mi reci kako se ponasa ta folija na krovu , skuplja li prasinu i to , koliko te kostalo postavljanje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top