Leon - komentari

Leon - komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tek sad vidjoh da se u stvari ovde komentariše, a ne pod projekti (ako je tamo tema suvišna, nek je moderatori slobodno obrišu)...

Copy slike...





Fire away :D
 
Član
:cool: ko ti je farbao krov :lol::lol: postavi jednu sliku s guza....
svaki komentar je suvisan, morate vidjeti auto uzivo i svaki detalj koji je uraden se istice sam od sebe,
auto nema greske, i sa ukusom je uradzen!
pozzz od selmira TAXI:123:

ma nece je izbrisati, nego tamo stavljas slike ustvari projekte i to..
a ovdje se pucaju komentari..
 
Član
Evo jedna gdje se malo vidi i zadnji kraj...danas sam samo par fotki sliko, biće ih još ;)


@Diablo
već sam imo priliku da uzmem zadnji bumper od Cupre, ali nisam...ne svidja mi se toliko da bi sad izdvajao lovu i za to, ovaj stock je sasvim pristojan, uradjen sportski, auspuh mu je lego ko u priči itd....a ni pragove ne gotivim nešto posebno :icon_biggrin:
 
Član
mirso je napisao(la):
Evo jedna gdje se malo vidi i zadnji kraj...danas sam samo par fotki sliko, biće ih još ;)


@Diablo
već sam imo priliku da uzmem zadnji bumper od Cupre, ali nisam...ne svidja mi se toliko da bi sad izdvajao lovu i za to, ovaj stock je sasvim pristojan, uradjen sportski, auspuh mu je lego ko u priči itd....a ni pragove ne gotivim nešto posebno :icon_biggrin:

A da ofarbash taj zadnji dio u crno bio bi puno bolji :D
 
Član
ma nema sta,leon je meni vrh sto se tice dizajna,zivio W da Silva:cool: a za zadnji branik si u pravu i ovaj je sasvim dobar,mozda cak i ljepsi od kuprinog
 
Član
Sta reci druze osim :cool::cool::cool:

Kad je farban krov, vidio sam ga prije 7 dana i zakleo bi se da je bio siv tada :D mada nisam bas obracao paznju :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top