Lazy Lizard vol. 2

Lazy Lizard vol. 2

Član
Odavno nisam nista postavljao pa evo jedne slikice
1521628_852577338099276_2872597472862809700_n.jpg
 
Član
Verovatno ne bi to bilo to kada bi se svima svidjao, meni se iskreno ne svidja taj pravac ali cenim kako ide sa tim motorom ;)
 
Član
jos samo kad bi skino ove siljke..
Postujem misljenje nekad su i meni "visak" al kad se sjetim prije koliko sam ganjao da ih neko napravi i na kraju ih SAM morao napravit a i koliko se cude ljudi kad ih vide (a spec milicija :D ) sto bi rekao Hamus iz TLN "nekako mi dragi jeb.li mater svooojuu" hehehehe mada cekaj dok se ofarbaju fino felgice i kompletiraju sa sarafima ukrasnim ( nadam se do VWF zivinice) mozda ti bude druga prica ;)
 
Postujem misljenje nekad su i meni "visak" al kad se sjetim prije koliko sam ganjao da ih neko napravi i na kraju ih SAM morao napravit a i koliko se cude ljudi kad ih vide (a spec milicija :D ) sto bi rekao Hamus iz TLN "nekako mi dragi jeb.li mater svooojuu" hehehehe mada cekaj dok se ofarbaju fino felgice i kompletiraju sa sarafima ukrasnim ( nadam se do VWF zivinice) mozda ti bude druga prica ;)
ne uklapaju se siljci u ovaj kompletan stil auta, po meni. tvoje auto, tvoja volja. na ovim slikama djeluje super ibiza, pa cemo u zivinicama i uzivo da provjerimo :)
 
Top